לוח סדנאות שנתי עד סוף קיץ 2024

הכול מתחיל בלתכנן את השנה שלכם ולראות קדימה מתי לתת לעצמך את הזמן לנוח להטען ולהתפתח, ריכזנו עבורכןם את כל הפעילות השנתית שלנו בדף אחד, בו תוכלו להתעדכן באופן רציף בסדנאות ובריטריטים השונים, המתקיימים במהלך השנה כולה, בארץ וביוון, ולתכנן את הסדנאות שלכם עמנו. הלוח מסודר לפי תאריכי הסדנאות הקרובות. נשמח שתצטרפו אלינו

יוגה נשית וכתיבה
עם מירה ארצי פדן ושגית אמת – ביוון 

24-29.9.24  שלישי עד ראשון

סדנת הנשים לכתיבה ויוגה נשית שלנו, הפכה כבר למסורת ותתקיים השנה בוילה אברהוף באוויה ביוון. לקחת פסק זמן מהחיים ולהינות מיוגה נשית וכתיבה יצירתית, בחופשה וסדנה המאפשרות קשב לרחשים עמוקים בלב ומרחב לתהליכים פיזיולוגיים ומנטאליים של חקר וביטוי עצמי. 
פתיחת הרשמה מאי 2024

ריטריט חדש לאנשי מקצוע ומטפלים
עם רות בן אשר וסנדיה בר קמה – ביוון

14-20.10.24 שני עד ראשון

"מי מטפל במטפל ? " ריטריט שהינו מסע תהליכי לחוסן, התחדשות וצמיחה של אנשי מקצועי בתחום הטיפולי ומשלב עבודה אישית, בן אישית וקבוצתית וחופש במקום חדש ומיוחד ביוון . פרטים בהמשך
פתיחת הרשמה יוני 2024

ריטריט שתיקה – ויפסנא בנאות סמדר

עם סנדייה בר קמה ואודליה וינברג-פרי

20-23.11.24 רביעי עד שבת

מהי טרנספורמציה ומה יכול לאפשר אותה בחיי היומיום שלנו?
איך לזהות ולהתמודד עם דפוסים (מחשבתיים ורגשיים) לא-מיטיבים שמנהלים את חיינו?
האם הנפש יכולה להשתחרר מהנטל של חרטות העבר ודאגות העתיד.

ריטיריט בשתיקה בשלוות המדבר הקסום של נאות סמדר בחדרים נוחים ומפנקים. במהלך הריטריט יתקיימו שיעורי יוגה מדי יום לבחירה עם אודליה, שהינה מורה בכירה לויג"ננה יוגה.

פתיחת הרשמה יולי 2024

גאגא במדבר במואה

2-4.1.25 חמישי עד שבת

מסורת סדנת גאגא נמשכת במואה, ותתקיים מהדורת חורף הסדנה בהנחיית שני מורים בכירים, בבחירה מוקפדת של המנהל האומנותי של גאגא. שפת התנועה גאגא של אוהד נהרין נובעת מעולם המחול המודרני אך מונגשת לכולם, היא תורמת לגמישות, לזריזות, מעצימה חיוניות וערנות, משחררת מתחים, מאפשרת לחוות את ההנאה שהתנועה בסביבה מזמינה, בנוכחות מלאה ואיכותית. בואו להעיר את החושים והדמיון בשלושה ימים של חוויה יוצאת דופן באחד המקומות היפים בארץ.

פתיחת הרשמה ספטמבר 2024