לוח סדנאות שנתי עד סוף קיץ 2024

הכול מתחיל בלתכנן את השנה שלכם ולראות קדימה מתי לתת לעצמך את הזמן לנוח להטען ולהתפתח, ריכזנו עבורכןם את כל הפעילות השנתית שלנו בדף אחד, בו תוכלו להתעדכן באופן רציף בסדנאות ובריטריטים השונים, המתקיימים במהלך השנה כולה, בארץ וביוון, ולתכנן את הסדנאות שלכם עמנו. הלוח מסודר לפי תאריכי הסדנאות הקרובות. נשמח שתצטרפו אלינו

ריטריט שתיקה – ויפסנא במואה
עם קרן ארבל ומתי ליבליך

5-9.3.24 שלישי עד שבת

הצטרפו אלינו לריטריט שתיקה בהנחייתן המסורה של קרן ארבל ומתי ליבליך מורות בכירות בתובנה. חמישה ימים של תרגול והתבוננות פנימית, של עצירה, שחרור והתחדשות בטבע ובמקום ייחודי. בשתיקה ובשקט של המדבר, תחת רקיע זרוע כוכבים, בדממה פנימית וחיצונית.

מואה נווה מדבר, אחד המקומות היפים בארץ, הממוקם במדבר בלב הערבה, הינה משכן לתרבות של שלום; בין אדם לעצמו ולסביבתו. המתחם משתרע על 60 דונם, כולל בוסתן, אגם יפהפה, חדרי אירוח מקסימים מלבני אדמה, אוהלי פגודה ייחודיים, אולם גדול לתרגול, וטבע מדהים המוקף בשקט המדברי. ההרשמה נפתחת בתחילת ספטמבר.

סדנת נשים בנאות סמדר
ניקוי והתחדשות נשית

3 ימים במדבר עם אביטל סבג ותמרה צוברי

4-6.4.24 חמישי עד שבת

שלושה ימים של ניקוי הגוף ומרגוע לנפש, בתזונה מתוזמנת ותפריט המותאם לניקוי ואורח חיים בריא. נתרגל פעולות לתמיכה בציר מערכת העיכול ומערכת העצבים. דרך חמשת החושים לחיזוק האינטואיציה הנשית ובניית חסינות נפשית וגופנית.

גאגא במדבר במואה

11-13.4.24 חמישי עד שבת

דחיית תאריך הסדנה בדצמבר בשל המצב במדינתנו, לתאריך סדנת האביב. אנו נפתח את ההרשמה בינואר. הסדנה תתקיים בהנחיית שני מורים בכירים, בבחירה מוקפדת של המנהל האומנותי של גאגא. שפת התנועה גאגא של אוהד נהרין נובעת מעולם המחול המודרני אך מונגשת לכולם, היא תורמת לגמישות, לזריזות, מעצימה חיוניות וערנות, משחררת מתחים, מאפשרת לחוות את ההנאה שהתנועה בסביבה מזמינה, בנוכחות מלאה ואיכותית. בואו להעיר את החושים והדמיון בשלושה ימים של חוויה יוצאת דופן באחד המקומות היפים בארץ.

חברותא ליל הסדר במואה

 22-24.4.24 שני עד רביעי

הצטרפו אלינו לחופשת חג רב-משפחתית עם ארוחת שף לליל הסדר מפוארת על טהרת הצמחונות (עם מנות טבעוניות) עם השף אמיר גלסר, שתעניק לכם חוויה משפחתית שתיזכר לדורות. לכל משפחה יש את השולחן הערוך עבורה. במהלך האירוח יתקיימו סדנאות תוכן המחברות את כל המשפחה יחדיו, טיולים רגליים והיכרות עם המדבר, ויוגשו ארוחות שף משובחות על טהרת הצמחונות והטבעונות שיהיו כשרות לפסח.

מואה נווה מדבר, אחד המקומות היפים בארץ, הממוקם במדבר בלב הערבה, הינה משכן לתרבות של שלום; בין אדם לעצמו ולסביבתו. המתחם משתרע על 60 דונם, כולל בוסתן, אגם יפהפה, חדרי אירוח מקסימים מלבני אדמה, אוהלי פגודה ייחודיים, אולם גדול לתרגול, וטבע מדהים המוקף בשקט המדברי.

ריטריט שתיקה – ויפסנא בנאות סמדר
עם  סטיבן פולדר ושימי לוי

8-11 במאי 2024 רביעי עד שבת 

ריטריט הוא הזדמנות לחזור לעצמנו, לעסוק באופן מלא בחיינו ולפתח בהירות תודעתית ואיכויות של הלב. נקדיש את הימים להיזכרות בטבע העמוק שלנו בנוכחות רכה ובעדינות, נחקור את החופש הבסיסי שלנו. בריטריט נעמיק את האפשרות בתרגול לנוע מאשמה בושה, כעס ופחד. לרכות, אמון, קרבה ויציבות. נפגוש את מכלול החוויות בבהירות ובאמון מתוך רכות וחמלה.

יוגה נשית ואיורוודה באוויה – יוון

עם מירה ארצי פדן וליטל סימון

9-14.7.24 שלישי עד ראשון

לאחר סדנה מוצלחת מאד שנה שעברה, אנו גאות להציג את התאריך לסדנה בשנת 2024 סדנה מעמיקה וייחודית, המיועדת למתרגלות יוגה (מכל השיטות), מורות ליוגה, מטפלות הוליסטיות ונשות מקצוע טיפולי הרוצות להעמיק את הידע ולהעבירו הלאה. בסדנה נלמד על סודות הגוף והנפש בתקופת האביב השני בחיינו- גיל המעבר. בתרגול ובשיחות עם מירה ארצי פדן על גופנו דרך יוגה נשית, ובתזונת איורוודה בהרצאות ושיחות עם ליטל סימון, בסדנה יוכן לנו אוכל איורוודי מדויק שתבשל השפית אביטל סבג, במיוחד עבורנו. בואי ללמוד לנוע עם השינויים, להפחית ולאזן תסמינים ולהפוך את הדרמה לדהרמה.

וילה אברוף אחוזה משפחתית מקסימה מ-1833, ששמרה על אופייה המקורי ועדיין מנוהלת על ידי בני המשפחה. ממוקמת בצמוד לכפר קטן על האי אוויה, האי השני בגודלו ביוון והקרוב ביותר לאתונה. האחוזה כוללת שני בתים היסטוריים ששופצו במלואם, גנים מקסימים המוקפים בטרסות, אולם יוגה יפהפה, בריכת שחייה מקסימה ונמצאת שבע דקות מהים.

יוגה נשית וכתיבה
עם מירה ארצי פדן ושגית אמת – ביוון 

24-29.9.24  שלישי עד ראשון

פרטים בהמשך.
פתיחת הרשמה מאי 2024