לוח סנדאות שנתי 2023

הכול מתחיל בלתכנן את השנה שלכם ולראות קדימה מתי זמן לתת לעצמך את הזמן לנוח להטען ולהתפתח, ריכזנו עבורכןם את כל הפעילות השנתית שלנו בדף אחד, בו תוכלו להתעדכן באופן רציף בסדנאות ובריטריטים השונים, המתקיימים במהלך השנה כולה, בארץ וביוון, ולתכנן את הסדנאות שלכםןם עמנו. הלוח מסודר לפי תאריכי הסדנאות הקרובות. נשמח שתצטרפו אלינו

סדנת נשים ליוגה נשית ומחול שבטי
במואה נווה מדבר

עם מירה ארצי פדן ואורלי פורטל

1-3.6.23 חמישי עד שבת

סדנת נשים ייחודית המיועדת לכל אישה סקרנית שחוקרת את גופה בתנודות חייה. בואו להיחשף ולהתחבר לנשיות באמצעות יוגה נשית ומחול שבטי, ולפתוח את התודעה דרך יוגה, תנועה ושיחות עומק. זהו מפגש נדיר של שתי מורות בכירות משני קצוות האסכולה; מירי ארצי פדן מורה בכירה ליוגה נשית יחד עם אורלי פורטל יוצרת, אומנית ורקדנית יעניקו לנו ידע וכלים לעבודה עם האגן, לאיסוף ועיגון של החלקים הנשיים שלנו. לשחרור התנועה והתודעה שלנו בתוך המרחב החיצוני שמסביבנו.

מואה נווה מדבר, אחד המקומות היפים בארץ, הממוקם במדבר בלב הערבה, הינה משכן לתרבות של שלום; בין אדם לעצמו ולסביבתו. המתחם משתרע על 60 דונם, כולל בוסתן, אגם יפהפה, חדרי אירוח מקסימים מלבני אדמה, אוהלי פגודה ייחודיים, אולם גדול לתרגול, וטבע מדהים המוקף בשקט המדברי.

לפרטים והרשמה

יוגה נשית ואיורוודה באוויה – יוון

עם מירה ארצי פדן וליטל סימון

11-16.7.23 שלישי עד ראשון

בתוך הסדרת סדנאות השנתית שלנו עם מירה ארצי פדן, אנו גאות להציג סדנת נשים חדשה מעמיקה וייחודית, המיועדת למתרגלות יוגה (מכל השיטות), מורות ליוגה, מטפלות הוליסטיות ונשות מקצוע טיפולי הרוצות להעמיק את הידע ולהעבירו הלאה. בסדנה נלמד על סודות הגוף והנפש בתקופת האביב השני בחיינו- גיל המעבר. בתרגול ובשיחות עם מירה ארצי פדן על גופנו דרך יוגה נשית, ובתזונת איורוודה בהרצאות ושיחות עם ליטל סימון, בסדנה יוכן לנו אוכל איורוודי מדויק שתבשל השפית אביטל סבג, במיוחד עבורנו. בואי ללמוד לנוע עם השינויים, להפחית ולאזן תסמינים ולהפוך את הדרמה לדהרמה.

וילה אברוף אחוזה משפחתית מקסימה מ-1833, ששמרה על אופייה המקורי ועדיין מנוהלת על ידי בני המשפחה. ממוקמת בצמוד לכפר קטן על האי אוויה, האי השני בגודלו ביוון והקרוב ביותר לאתונה. האחוזה כוללת שני בתים היסטוריים ששופצו במלואם, גנים מקסימים המוקפים בטרסות, אולם יוגה יפהפה, בריכת שחייה מקסימה ונמצאת שבע דקות מהים.

לפרטים והרשמה

סדנה חדשה בצפון הארץ

7-9.9.23 חמישי עד שבת

פרטים נוספים בקרוב

גוף ראשון אישה
יוגה נשית וכתיבה פלופונסוס

עם מירה ארצי פדן וליטל סימון

21-26.9.23 חמישי עד שלישי, סופ"ש וימי כיפור

בימים מקודשים של חשבון נפש וסליחות, נשהה יחד במקום אחד היפים ביוון בו הטבע נוכח במלוא עוצמתו. שישה ימי מסע פנימי בהנחייתן המסורה של מירה ארצי פדן, על עומקה וחוכמתה של היוגה הנשית, ושגית אמת על כוחה של הכתיבה להגיע למקומות הכמוסים ביותר. שישה ימים של חיבור לגוף ולנפש, של שחרור וגמישות בתנועה פנימית וחיצונית, הסדנה הבנויה במיוחד כדי ליצור שילוב מושלם של חופשה מפנקת יחד עם תהליך עומק והיא מיועדת לכל אישה באשר היא.

Zen Rocks– הנמצא בחצי בפלאפונז הינו מלון סדנאות נטוע בטבע, בין עצי זית עתיקים. המלון בנוי כולו מאבנים מהרי חבל ארץ מאני, מעוצב בטוב טעם, באיכות גבוהה ולא מתפשרת עם דיוק וניקיון עיצובי שרק עולם הזן יכול להביא לחיינו. נמצא כשלוש שעות נסיעה מאתונה, 20 דקות מהעיר קלמטה ובמרחק עשר דקות מחוף ים מדהים. ההרשמה נפתחת בתחילת מאי

להרשמה מוקדמת

סדנה חדשה במנדומה

2-4.11.23 חמישי עד שבת

פרטים נוספים בקרוב

סדנת שתיקה – ויפאסנה בנאות סמדר

עם סנדיה בר-קמה ואודליה וינברג פרי

15-18.11.23 רביעי עד שבת

תרגול ויפאסנה מאפשר להתמודד עם הזרימה הדינאמית של החיים בתודעה שלווה ובלב פתוח. הצטרפו אלינו לריטריט שתיקה בהנחייתן המסורה של סנדיה בר-קמה ואודליה וינברג פרי מורות בתובנה. ארבעה ימים של תרגול והתבוננות פנימית, של עצירה, שחרור והתחדשות בטבע ובמקום ייחודי. בשתיקה ובשקט של המדבר, תחת רקיע זרוע כוכבים, בדממה פנימית וחיצונית.

קיבוץ נאות סמדר, השוכן בנגב הדרומי, הוקם מתוך כוונה ליצור קהילה לומדת שבה ייבחנו בפועל שאלות על מצבו של האדם בעולם דרך יחסים, עשייה והתבוננות. הקהילה נבחנת מדי יום בחיים המשותפים ובעשייה המשותפת של חברי הקיבוץ ומתנדבים. מתחם הסדנאות נמצא בסמוך לקיבוץ באזור מבודד ושקט המשקיף על הרי אדום המרהיבים. ההרשמה נפתחת בתחילת יולי

להרשמה מוקדמת

ריטריט יוגה איינגר במואה נווה מדבר

עם גבי דורון ואורי כהן

30.11-2.12 חמישי עד שבת

תרגול יוגה איינגאר עוזר לאמן ולהגמיש את הגוף ומכוון לעבר תודעה שקטה, המאפשרת לנו ראייה צלולה, רחבה ומכילה. הפעם נתכנס בסביבת טבע מופלא וחברה טובה בלב הערבה. מוזמנים להצטרף אלינו לשלושה ימי תרגול ולמידה בהנחייתם של גבי דורון (סניור 1) ואורי כהן מהמרכז לאיינגאר יוגה, נווה צדק. הסדנה מתאימה למתרגלים מתקדמים, ממשיכים ומתחילים. התרגול יתקיים בשתי רמות: מתקדמים/ממשיכים עם גבי דורון, מתחילים עם אורי כהן.

מואה נווה מדבר, אחד המקומות היפים בארץ, הממוקם במדבר בלב הערבה, הינה משכן לתרבות של שלום; בין אדם לעצמו ולסביבתו. המתחם משתרע על 60 דונם, כולל בוסתן, אגם יפהפה, חדרי אירוח מקסימים מלבני אדמה, אוהלי פגודה ייחודיים, אולם גדול לתרגול, וטבע מדהים המוקף בשקט המדברי.

לפרטים נוספים

גאגא במדבר במואה

28-30.12.23 חמישי עד שבת

מוזמנים לסגור את השנה בסופ"ש של סדנת גאגא במדבר עם אורחים רבים מכל העולם, בהנחיית שני מורים בכירים, בבחירה מוקפדת של המנהל האומנותי של גאגא. שפת התנועה גאגא של אוהד נהרין נובעת מעולם המחול המודרני אך מונגשת לכולם, היא תורמת לגמישות, לזריזות, מעצימה חיוניות וערנות, משחררת מתחים, מאפשרת לחוות את ההנאה שהתנועה בסביבה מזמינה, בנוכחות מלאה ואיכותית. בואו להעיר את החושים והדמיון בשלושה ימים של חוויה יוצאת דופן באחד המקומות היפים בארץ.

מואה נווה מדבר, אחד המקומות היפים בארץ, הממוקם במדבר בלב הערבה, הינה משכן לתרבות של שלום; בין אדם לעצמו ולסביבתו. המתחם משתרע על 60 דונם, כולל בוסתן, אגם יפהפה, חדרי אירוח מקסימים מלבני אדמה, אוהלי פגודה ייחודיים, אולם גדול לתרגול, וטבע מדהים המוקף בשקט המדברי. ההרשמה נפתחת בתחילת ספטמבר.

להרשמה מוקדמת
אודות אי.די סי
יצירת קשר