בית/סדנאות ביוון

סדנת יוגה נשית וכתיבה

שישה ימים בחופשת ראש השנה ספטמבר 22-27 2022

"גוף ראשון אישה" – סדנא של יוגה נשית וכתיבה
עם מירה ארצי פדן ושגית אמת.

באחד המקומות היפים ביוון, בחבל מאני שבחצי האי פלאפונז, נקיים השנה בפעם הראשונה, סדנת נשים אינטימית, של יוגה נשית וכתיבה, המיועדת ל 20 נשים בלבד. המלון לסדנאות שבחרנו הוא – zen rock – הבנוי על גבעה, בתוך שקט פסטורלי, בין עצי זית ונוף עוצר נשימה. דק התרגול משקיף אל מרחבי הים הקרוב, זו הזדמנות לחופש אמיתי ומנוחה, לטיול ותרגול – לעיסוי של הגוף והנפש.

שתי מורות עטורות ניסיון ילוו את המסע המיוחד הזה. הן יתנו לנו כלים וינחו אותנו בעדינות לאורך הימים. מירה ארצי פדן – תכיר את עומקה וחכמתה של היוגה הנשית. שגית אמת -תנחה אותנו להכיר את כוחה של הכתיבה להגיע למקומות הכמוסים ביותר בתוכנו.

ראש השנה הוא זמן לסיכום והתבוננות – על מה שהיה, ועל מה שאנחנו רוצות שיגיע אלינו. זהו מן חלון הזדמנויות כזה שבו אנחנו יכולות, אם רק נתכוון – להתקלף מכיסויים מיותרים, להודות על חסדים שהיו, לנסח משאלות כמוסות, להעז ולכתוב גם חלומות.

נכנס לתוך השנה החדשה ברוך ובהכלה כמו שרק נשים יודעות, במקום בו הטבע נוכח בכל עוצמתו. אין צורך להיות יוגיסטית או משוררת כדי להשתתף בסדנה. הסדנא מותאמת לכל אישה. גם כאלה שמעולם לא תרגלו יוגה, ומעולם לא התנסו בכתיבה. אם את אישה סקרנית, כזו שמוכנה להתמסר לחוויה אישית נשית מיוחדת במינה – הצטרפי אלינו! את לא צריכה לתכנן, לחשוב או לקחת אחריות על מישהו אחר. ההפקה שלנו מוקפדת ואנחנו נדאג לכל!

תאריך הסדנה ביוון שנת 2022

לפרטים נוספים לחצו על תאריך הסדנה בריבוע