חברותא

אירוח משפחות עם תוכן וסדנאות

חברותא הוא קונספט שנולד מתוך עולם הסדנאות והפסטיבלים, כאירוח המאפשר למשפחות להנות מחופשה עם משמעות שונה ומיוחדת. האורחים מגיעים כמשפחה בודדת או ביחד עם משפחות וחברים נוספים ונהנים מחופשה שמרגישה "פסטיבל בוטיק". אנו מקיימים את האירוח בכל חג עברי במואה נווה מדבר בערבה, המיועד לאירוח סדנאות בלבד במהלך השנה.

האירוח כולל: שלושה ימים (שני לילות), סדנאות ותכנים לאורך כל היום וארוחות צמחוניות משובחות, ברמת שף. לכל אורך השהות, עם תשומת לב מיוחדת למנות שגם הילדים יאהבו לאכול. בחברותא צוות מקצועי אוהב ומחבק, סדנאות ייחודיות לילדים, לנוער ולהורים וסדנאות העוסקות בקשרים שביניהם. כל הסדנאות נערכות בהנחיית מנחים מקצועיים ומוכשרים במגוון נושאים ובהם: יוגה, אומנות, טבע, טיולים, תיאטרון, מוסיקה ועוד. לבחירתכם, בכל שעתיים מתקיימת סדנה אחרת, הסדנאות מחזקות את הקשרים המשפחתיים ואת ההיכרות של הילדים עם החברים החדשים.

האירוח מתאים למשפחות – זוג עם ילדים, מורחבות, וחברים.

על הסדנאות

הסדנאות בחברותא מיועדות לכל הגילאים אך בעיקר לגילאי 3-13, ויש סדנאות להורים כגון יוגה כל בוקר ומפגשי שיח להורות אחרת והצטרפות לסדנאות עם הילדים יחדיו ולהנות איתם. כשיש ילדים גדולים יותר, אנו מקצים תאריך מיוחד למשפחות עם בני נוער, בכדי ללכד אותם, לחבר ביניהם, ולהביא עבורם סדנאות המותאמות לגילם.

הסדנאות נועדו לפתח את הקריאטיביות, החיבור לטבע והחיבור של הילד לעצמו, חיזוק הקשר בין ההורה לילד, האירוח הינו ללא מסכים, כאשר הטבע והניתוק מהסמארטפון נותן לנו נקודת פתיחה יותר קלה ושקטה. (אין צורך לספר לילדים לפני). אנו מאד מבקשים מכם לבוא מתוך רצון להשתתף בסדנאות. אנו מזמינים מנחי סדנאות, מורים הוליסטים שמתארחים להציע בעת ההרשמה סדנא או מפגש ולקבל הנחה בתשלום האירוח. כל חברותא תתארח משפחה תהיה חלק ממשפחת חברותא ותתנדב לעזור לנו בהפקה, במטבח או בסדנאות.

תאריכי האירוח הקרובים 2025

לפרטים על הסדנה והרשמה מוקדמת לחצו על הסדנה

אירוח חברותא ליל הסדר
בנאות סמדר

11-13 באפריל 2025

אירוח חברותא חוה״מ
בנאות סמדר

14-16 באפריל 2025