"גוף ראשון אישה"
סדנת יוגה נשית וכתיבה

עם מירה ארצי פדן ושגית אמת

חופשה וסדנת בוטיק ליוגה נשית וכתיבה – באי אוויה ביוון. באחוזה פרטית רק עבורנו עם בריכה, ים במרחק חמש דקות נסיעה, וטיולים באזור .

לנוח, לתרגל ולכתוב מה יותר טוב 🙂 בואי לחופשה מסוג אחר- בחברת נשים ועם תוכן איכותי.

אין צורך בניסיון ביוגה או כתיבה כדי להשתתף בסדנה. סדנה רב גילאית שהיא חוויה נשית ואנושית יוצאת דופן.

לאחר שתי סדנאות משובחות בשנים האחרונות ביוון, אנו גאות להציג את התאריך לסדנה לשנת 2024. הצטרפי אלינו ל"גוף ראשון אישה", שישה ימים של חיבור לגוף ולנפש, של שחרור וגמישות, של תנועה פנימית וחיצונית דרך יוגה נשית וכתיבה, בליווי ובהנחיית שתי מורות ידועות ועטורות ניסיון, באחד המקומות היפים ביוון, בוילה מהמאה ה-18 באי אוויה.

חופשה וסדנה משמעותית המשלבת תהליך עומק שבמהלכו נצלול לעולם היוגה הנשית עם מירה ארצי פדן, ונלמד עם שגית אמת על כוחה של הכתיבה לגעת בנפש ולעורר שמחה וכוח חיים.

השפית אביטל סבג תבשל לנו במיוחד עבורנו, עם מוצרים מקומיים וירקות מהחקלאים באזור, בטעמים ים תיכוניים . ונלך יום אחד לאכול במסעדה יחדיו

תני לעצמך מתנה – מגיע לך!!!

למי הסדנה מתאימה:

 • הסדנה מתאימה לנשים עם או בלי ניסיון ביוגה או כתיבה.
 • לנשים הרוצות לקחת פסק זמן ולצאת לחופשה עם משמעות.
 • לנשים הרוצות לתרגל ולהתנות ביוגה נשית ולכאלה שסקרניות לגבי כתיבה.
 • לנשים המעוניינות להיות בחברת נשים, לנוח, להיות בחממה של שקט, אהבה ותשומת לב לצרכיהן.
 • לנשים המעוניינות לצאת מישראל למנוחה מהתקופה האינטנסיבית ולתת לעצמן זמן להתפתחות.

על הסדנה

בתקופה זו של מלחמה כאב ושכול, שהייה בחברת נשים בארץ אחרת מהווה ריפוי ושחרור לנפש ולגוף. נשהה יחדיו באחוזה פרטית בכפר קטן שבאי אוויה. נתרגל יוגה נשית, נפגוש את עצמנו בכתיבה, נבטא את אשר על לבנו ונפשנו ונזמן לנו התנסות טובה ומיטיבה כדי להיות חזקות להתמודדות עם הבאות. ההפקה שלנו תדאג לך להכל – ללא צורך שלך לתכנן, לחשוב או לקחת אחריות על מישהו אחר. באחוזה שתהיה פרטית עבורנו יש בריכה פרטית והיא ממוקמת במרחק חמש דקות נסיעה מהים, כך שתתאפשר לנו נסיעה יום יומית לחוף מקסים.

לשאלות ושיחה טלפונית אישית עם אידה , אנא כתבו לנו וואטס אפ ל 0507900460

לסדנה זו יכול לצאת אישור לקורס השתלמות מאושר עבורכן לפי צורך

המורות בסדנה

The teachers

פיתחה את השיטה "יוגה נשית", מלמדת אותה משנת 2000 והכשירה מאות מורות. נמנית עם בכירי מורי היוגה בישראל. מכהנת מזה חמש שנים כיו"ר ועדת האתיקה של ארגון מורי היוגה. השיטה מתאימה את תנוחות היוגה המסורתיות לגוף האישה, ייחודה של השיטה בהתאמת התרגול לשינויים המתרחשים בגוף האישה ובמעגלי חיים שונים של נשים. מחזור חודשי, חודשי ההיריון, לאחר לידה וגיל המעבר. כמו כן שיטה ייחודית זו תומכת בבעיות אופייניות של נשים כמו נזקי רצפת אגן, כאבים אופייניים לנשים, בעיות פריון, תסמיני גיל מעבר ועוד.

לאתר מירה ארצי פדן

"מעבר הוא כל מה שמתרחש בחייך כשאת ערה לשינוי.. כשאת מבינה שאת עוברת שלב בחיים, כמו פוסעת על גשר שמעביר אותך מגדה אחת של חייך שאותה הכרת היטב, אל הגדה השנייה שמעבר לנהר, אל הלא ידוע. וזה מסקרן אך גם מעורר חששות, כי עלייך לסגל עתה הרגלים חדשים, לפתח קשרים חדשים, לרקום תובנות חדשות… את במקום חדש!" (מתוך הספר "מסע נשי אל גיל המעבר" / מירה ארצי פדן) היוגה הנשית מותאמת לשינויים המתרחשים בגיל המעבר. בכל תרגול את יכולה לפגוש את עצמך עם מורכבויות החיים כפי שאת. מכל תרגול תוכלי לקבל כלים נגישים ופשוטים לשיפור איכות חייך וחיי תלמידותיך בגיל המעבר.

סופרת ומחזאית, זוכת פרס ראש הממשלה ע"ש לוי אשכול לשנת 2021 על ספרה "ימים לראות", זוכת פרס "זאב" ופרס ע"ש לאה גולדברג על ספרה "השחר של גאיה", מנחה סדנאות כתיבה ומלווה כותבים באופן פרטני. כתיבת ספרה הראשון ("השחר של גאיה") היתה עבורה תהליך משחרר ומרפא, דרכו למדה שגית על החשיבות שיש למלווים מעודדים לאורך הדרך. בשני העשורים האחרונים ליוותה שגית עשרות כותבים. לאתר שגית אמת

לאתר שגית אמת

אחת ההתמחויות שלי היא במערכת ההורמונלית הנשית וגיל המעבר הוא נושא שקרוב לליבי, שנים רבות אני עוברת יחד עם המטופלות שלי את השנים של המעבר ובשנים האחרונות גם אני עוברת את התהליך. המעבר הזה מבחינתי הוא מעבר לתקופה חדשה בחיים ונדרשת הכרות עם האישה החדשה שנוצרת בשנים האלה. באיורוודה אנחנו לומדות איך לעבור את התקופה הזאת פיזית ורגשית, איזה תזונה תתאים לנו? איזה אורח חיים? מה מהדברים שעשינו בעבר כבר פחות מתאים? ואיזה הרגלים חדשים כדאי לסגל? בסדנה נכיר את עצמנו – נבין את הטיפוס שלנו באיורוודה, את התזונה ואורח החיים שנכון לכל אחת מאתנו, נבין לעומק את התהליך של גיל המעבר, נבין איך כל אחת מאתנו חווה או תחווה אותו באופן שונה. נלמד איך להתמודד עם השינויים, מבחינת תזונה, אורח חיים ותודעה. ככל שנאפשר לאשה החדשה לפרוץ מתוכנו, נאפשר לשינוי להתחולל. אין לנו סיבה להילחם בהתבגרות או לנסות לקבע את מי שהיינו אנחנו צריכות לאפשר לשינוי לקרות.

הסדנה תאפשר לנו להכיר את עצמנו ולהבין את "האני החדשה" שנוצרת בגיל המעבר.

על הטיסות והגעה לסדנה

חברת הטיסות המומלצת לתקופה זו היא אל על – מומלץ לקחת את ביטוח הטיסה החדש של אל על "פרוטקט" שמחירו 20 יורו. במקרה של ביטול עד 24 שעות לפני הטיסה, ניתן להשתמש או להעביר את שם הכרטיס במשך שנה לחצי לפרטים. מומלץ להזמין כמה שיותר מוקדם את כרטיס הטיסה. ההסעה לסדנה תצא ב 24.9 בשעה 11:30 בערך משדה התעופה (לפי זמני הטיסות) יש אפשרות לבחור טיסות אחרות לפני או אחרי הסדנה ואף לישון באתונה. מומלץ ללון במלון סלינה אתונה שאינו יקר ובמיקום מעולה, לפרטים לחצי פה, ההסעה לסדנה תעבור גם במלון לאיסוף לפני ואחרי הסדנה לנוחיותכן.

מומלץ להשאיר את הרכב בחניה לטווח ארוך עם שרות לקיחה והבאת הרכב אליכן לטרמינל ולחלוק עם עוד משתתפות המצטרפות לסדנה. בהמשך לפני הסדנה נעזור בתיאומים.

הטיסות המומלצות ביותר: חברת אל על בטיסה ב24.9 ב7:00 בבוקר. אפשרות נוספת היא לטוס יום לפני לאתונה ישנה טיסת אל על ב23.9 ב 18:30 ולהגיע עם ההסעה לסדנה מאתונה או משדה התעופה.

ההסעה תחזור לשדה התעופה ב29.9 בשעה 16:00 ותמשיך לעצירה במרכז העיר אתונה, לנוחיות הנשארות עוד לילה או לרוצות לטייל באתונה לפני הטיסה בערב. הטיסה של אל על יוצאת 22:45 לתל אביב , ישנה אפשרות גם ללון באתונה ולקחת את הטיסה של אל על יום אחרי ב30.9 ב 10:15 בבוקר.

למשתתפות הנמצאות או גרות בחו"ל, נקיים שיחה אישית ונתאם יחדיו את הטיסות המתאימות לשעות היציאה וההגעה של ההסעה מהסדנה.

יש אפשרות להגיע במונית פרטית לאוויה לסדנה בכל שעה במחיר של 150 יורו. (סגירה מראש עם ההפקה)

לנוחיותכן סוכנת נסיעות שמלווה את המשתתפות.
שמה יעל כתבו לה וואטסאפ והיא תחזור אליכן: 0543144441

למשתתפות תצא רשימת טרמפים לשדה תעופה, אפשר להתחלק בחניה בשדה תעופה (חניון לטווח ארוך ושאטל פרטי) ולהתחלק בעלויות יחדיו. לחצי פה לפרטים לגבי החניון

על ההסעדה

בסדנה זו תבשל לנו השפית המדהימה אביטל סבג שהינה אחת השפיות המובילות בארץ שמצטרפת אלינו למסע. ביום האחרון נהנה מאוכל מקומי יווני בטברנה ליד ומידיה של מבשלת הבית. הארוחות יהיו צמחוניות עם מנות טבעוניות, בסדנה יהיו שתי ארוחות מרכזיות בוקר וערב וארוחת סלטים בצהריים ולכל אורך היום פרות וירקות פינת קפה ותה.

על ההפקה

ההפקה שלנו מקצועית, מדויקת, אישית ונעשית בלב פתוח. ההפקה תדאג לך לכל – ללא צורך שלך לתכנן, לחשוב או לקחת אחריות על מישהו אחר, כדי שאת תוכלי לתת לעצמך זמן לנוח, ליהנות ולהחכים. הסדנה מיועדת לעד 26 נשים בלבד. ויש בה 30 שעות תרגול ולימוד לאורך כל הימים. יש דף עם הטיסות המתאימות לסדנה וטלפון של סוכנת שאתנו על הסדנה. אם את מעוניינת לבדוק אם הסדנה מתאימה עבורך ולברר עוד פרטים בבקשה לחצי ליצירת קשר

מה הסדנה כוללת?

 • חמישה לילות ב"וילה אברוף" בסוג חדר אשר תבחרי.
 • הסעה מהשדה או מאתונה וחזרה.
 • בסדנה יהיו כ30 שעות עם המורות הכוללות תרגול יוגה נשית עם מירה וסדנאות כתיבה עם שגית.
 • ארוחות לכל הימים.
 • ארגון נסיעות בצהריים לים במונית משותפת (תשלום בנפרד כ- 10 יורו לערך לנסיעה לים הלוך וחזור)
 • הפקה מוקפדת ומדויקת שתלווה אותך בהכל.
 • מחיר הסדנה אינו כולל כרטיסי טיסה
 • תצא חשבונית על סדנת השתלמות מקצועית.
 • בכל יום בסדנה יהיה זמן פנוי בצהריים לכמה שעות, אתן מוזמנות לנוח, להנות מהבריכה לנסוע לים (5 דקות נסיעה). לטייל בכפר, בטבע ובאזור.

Villa Averof

וילה אברוף המיוחדת והמקסימה נמצאת על האי אוויה שהינו האי השני בגודלו ביוון והקרוב ביותר לאתונה (שעתיים וחצי נסיעה עם מיניבוס). האחוזה של משפחת אברוף נבנתה ב-1833 בצמוד לכפר קטן עוד מהימים שהאי שוחרר מהכיבוש העות'מאני. כיום האחוזה מנוהלת על ידי צאצאיהם של משפחת אברוף אשר שומרים על אופייה המקורי, היא כוללת שני בתים היסטוריים משנת 1935 ששופצו במלואם, גנים מקסימים מסביב המתרחבים ומוקפים בטרסות ומציעים מקומות נסתרים בהם תוכלי ליהנות מרגעים שלווים של שקט ופרטיות, אולם יוגה יפהפה שהיה בימים עברו אסם האחוזה, בריכת שחייה מסבירת פנים ונחל מקסים כמה דקות הליכה בתוך שטח המשפחה.. נהנה יחדיו מהאחוזה כאילו היתה ביתנו לכמה ימים בפרטיות מוחלטת.

סוגי האירוח ב "villa averof"

מחירי האירוח כוללים לינה ל 5 לילות, שיעורי הסדנה, הפקה, ארוחות לכל השהות והסעה משדה התעופה לסדנה וחזרה בסיום הסדנה. (חשבונית על סדנה מקצועית) ואפשרות לחלוקה של 4 תשלומים. הסברים וההרשמה יעשו לאחר שיחה אישית טלפונית. המחיר אינו כולל טיסה לאתונה.

התמונות לדוגמה בלבד כל חדר בגודל אחר ונראה קצת אחרת

חדר אירוח ל-2 נשים

בבתים היסטוריים קלאסיים נמצאים חדרי האירוח עם 2 מיטות נפרדות, מקלחת, שירותים ומזגן. לבית יש סלון משותף ומטבחון.
מחיר למשתתפת לכל השהות: 6,900 ₪
מכירה מוקדמת: עד ה1.7 המחיר הינו 6,600 ש"ח

חדר פרטי – מוגבל ל3 חדרים בלבד

בבית היסטורי קלאסי עם סלון משותף יהיו מספר חדרים פרטים עם מיטה זוגית או יחיד מקלחת ושירותים בחדר ומזגן.
מחיר למשתתפת לכל השהות: 8,300₪
מכירה מוקדמת: המחיר עד ה1.7 7,900 ש"ח

חדר אירוח ל 3 נשים

בבית היסטורי קלאסי עם סלון משותף עם מקלחת, שירותים עם מרפסת ושלוש מיטות רחבות ונוחות. עם מטבח אישי משותף.
מחיר למשתתפת לכל השהות: 6,400 ₪
מכירה מוקדמת: המחיר עד ה1.7 6,100 ש"ח

חדר לארבע נשים (חדר אחד בלבד)

בבית אבן היסטורי קלאסי ישנו חדר אחד גדול עם רצפת עץ אוטנטית עם 4 מיטות יחיד, שירותים ומקלחת משותפת לכולן.
מחיר למשתתפת לכל השהות: 5,900 ₪
מכירה מוקדמת: המחיר עד ה1.7 5,600 ש"ח

תמונות להשראה לסדנה

הרשמה לסדנה בהמשך העמוד

תנאי רישום ותשלום

לרישום לסדנה יש ללחוץ על טופס ההרשמה ולמלא אותו. אם יש הערות או שאלות אנא כתבו בטופס. לאחר קבלת הטופס אנו נחזור אליך טלפונית לשוחח. לאחר הרישום לסדנה, ישלח לך מייל עם לינק לתשלום עם אפשרות ל 4 תשלומים ללא ריבית. מקומכן ישמר עד התשלום לפי מצב הרישום.
לסדנה זו יכול לצאת אישור לקורס השתלמות מאושר עבורכן לפי צורך.

בתקופה זו:

ביטול עד חודש לפני הסדנה- חיוב של דמי הרישום בסך 550 ₪, וזיכוי בסך 250 ש"ח לסדנה בהמשך השנה של אי די סי.
ביטול בין שבועיים לארבעה ימים לפני הסדנה- חיוב של דמי הרישום ומקדמה, בסך 1000 ₪,
ביטול ארבעה ימים לפני הסדנה- תשלום של 50 אחוז מהסכום לסדנה,
יש אפשרות מציאת משתתפת במקומך בכל עת (אחריות על המבטלת). אם ההפקה תמצא משתתפת במקומך ינתן כספך בחזרה פחות דמי רישום בסך 350 ש"ח או זיכוי לסדנה אחרת בהמשך השנה.

במקרה של אסון משפחתי- החזר כספי מלא פחות דמי רישום בסך 300 ש"ח או חלקי (תלוי במקרה ומצב הסדנה) עד מועד הריטריט. (לשיקולי ההפקה)
במקרה של ביטול בשל מצב בטחוני בישראל החזר מלא פחות 200 ש"ח דמי הרשמה והוצאות הפקה.

טופס הרשמה

סדנת יוגה נשית וכתיבה

24-29 בספטמבר 2024

אנא מלאי את הפרטים ואנו ניצור איתך קשר טלפוני לשיחה אישית ונענה על שאלותיך ובהתאם לפניות החדרים ונעשה את הרישום והתשלום.
אפשרות לתשלום ב 4 תשלומים ללא ריבית , לאחר התשלום ישמר המקום עבורך.
על כל משתתפת למלא טופס הרשמה בנפרד.

המחירים להרשמה מוקדמת אינם בטופס וינתנו לפי תאריך הסגירה