ניקוי והתחדשות נשית

תזונה, שלווה והתחדשות

בנאות סמדר

תאריך הסדנה:

4-6 באפריל 2024, חמישי עד שבת
בהנחיית אביטל סבג ותמרה צוברי

שלושה ימים של ניקוי הגוף ומרגוע לנפש, בתזונה מתוזמנת ותפריט המותאם לניקוי ואורח חיים בריא. לעונת האביב. ולגיל המעבר. נתרגל פעולות לתמיכה בציר מערכת העיכול ומערכת העצבים. דרך חמשת החושים לחיזוק האינטואיציה הנשית ובניית חסינות נפשית וגופנית. אנו מוקירות על ההזדמנות לשלב שתי מנחות ומטפלות בכירות אביטל סבג ותמרה צוברי בסדנה אחת, שתלמדנה אותנו כיצד לרפא את גופנו ולפתח את חושינו. הזדמנות להתכנס יחדיו כנשים למצוא מרגוע תוך כדי לימוד והתפתחות אישית שמקדמת מודעות, תזונה בריאה ומתוזמנת ושלווה פנימית.

על התזונה בסדנה תנצח אביטל סבג עם תפריט מדויק לסדנה, ארוחות מתוזמנות, אוכל מנקה, מזין ומבריא, ללא גלוטן וסוכר, אשר תבשל לנו אביטל ותלמד אותנו את דרכה. אפשרות של 2 מסלולים למשתתפות 1) מסלול של ארוחות מתוזמנות ושייקים בבוקר . 2 ) מסלול ניקוי מיצים ניקוי עמוק של תזונה נוזלית הכוללת: שייקים מיצים ומרקים.

על הסדנה

אנחנו במקומות האחרונים לסדנה מוזמנות להתקשר או לעשות וואטס אפ ל 0507900460

גופה של אישה משתנה ומוטען ע"י שעון ביולוגי מולד הממזג את הפנים עם החוץ בכל יום, חודש ועונה בשנה. בשעה של קונפליקטים עולמיים, מלחמה וכוחנות גברית. עלינו לחזק את גופנו ונפשנו. בסדנת ניקוי זו נדייק עם תזונה והזנה מודעת. נלמד תמיכה בציר העיכול ומערכת העצבים, ודרך חמשת החושים נחזק את האינטואיציה הנשית שלנו לבניית חוסן נפשי וגופני. לאורח חיים בריא ומודע.

כקהילת נשים נתוודע ונזכר בשורש ההוויה שלנו

בסדנה יוגש תפריט בניצוחה של השפית אביטל סבג- המותאם לניקוי בעונת האביב: טבעוני אורגני ומגוון שייקים, ארוחות צהריים וערב מזינות ובריאות ללא גלוטן, סולניים, סוכר וחומרים משמרים.

אפשרות של 2 מסלולים למשתתפות 1) מסלול של ארוחות מתוזמנות ושייקים בבוקר . 2 ) מסלול ניקוי מיצים ניקוי עמוק של תזונה נוזלית הכוללת: שייקים מיצים ומרקים.

האפקט שנשיג בניקוי: חיוניות, חיזוק וייצוב מערכת החיסון, והמערכת ההורמנלית, מניעת הצטברות רעלים, תמיכה בשחרור הרגלים והתמכרויות לסוכר, קפה וגלוטן. וסיוע בהעלמות מיחושים של גיל המעבר .

נא לציין בטופס הרשמה אם יש רגישויות למזון, על מנת שנוכל לדעת מראש. תודה.

מנחות הסדנה אביטל סבג ותמרה צוברי ינחו מגוון פעילויות התומכות בניקוי, הנעה והתחדשות של הגוף והנפש ויחדדו את כל חושינו: הטעם, הריח, המגע והשמיעה. כמו כן תצטרף אלינו המורה ליוגה רוני אורן שתעביר לנו שיעור יוגה נשית.

סדנאות לדוגמא בסדנה: 'אשה בריאה – מהבריאה' מהי תזונה מתוזמנת לבריאות האשה על פי השעון הביולוגי, סודות הארומתרפיהארומה = ריח. תרפיה = ריפוי, תורת השמנים לריפוי פיזי ורגשי. מדיטציה ברוח הזן כל בוקר, סדנת שיאצו-לימוד על השיטה לאיזון קווי האנרגיה בגופנו, סדנת בישול בריא, מפגשים עם צלילים מרפאים לרפוי תדרים וסדנה לפתיחת הקול הנשי שלנו כתפילה. שיעור יוגה נשית עם רוני אורן, בנוסף יהיה טיולים בטבע ומדורה בערב.

על המקום

הסדנה תתקיים במרכז האירוח נאות סמדר, המציע את שלוות יופיו הקסום של המדבר בתוך חדרים אקולוגיים יפים ומפנקים, עם פינות ירוקות מטופחות באהבה וחיבור לטבע העוצמתי שמקיף את המקום. המרחב השקט של המדבר יחד עם היופי של מרכז האירוח תומכים מאוד ביכולתנו להניח את המתחים של היומיום ולהתפנות להקשבה והתבוננות פנימית.

הקיבוץ נמצא באזור של אפס התרעות ויש בו כיתת כוננות וצבא בסמוך.

בסדנה זו ניתנות מלגות למפונות ונשות מילואים ששרתו לאחרונה או שבן זוגם שהה תקופה ארוכה בלחימה, בעלות של 950 ש"ח בלבד לחדר ל2 . (מספר מקומות מוגבל)

קיבוץ נאות סמדר – שוכן בנגב הדרומי מעל הערבה, הקיבוץ הוקם ב-1989 מתוך כוונה ליצור קהילה לומדת שבה ייבחנו בפועל שאלות על מצבו של האדם בעולם דרך יחסים, עשייה והתבוננות שנבחנת מדי יום בחיים המשותפים ובעשייה המשותפת של חברים הגרים בקביעות ומתנדבים העוסקים בחקלאות אורגנית. הנסיעה מתל אביב כשלוש שעות ללא עצירה. תהיה רשימת טרמפים לסדנה כדי לחלוק את הנסיעה יחדיו.

המורות בסדנה

The teachers

אביטל סבג

אביטל סבג: שפית טבעונית, יוצרת המיזם "ניקוי(צום) מיצים," יחד עם שותפה לשעבר זהר וילסון ,הם יצרו קהילה, שיצאה איתם לשלושה ימים של ניקוי מיצים. אביטל מצאה לנכון לתת המשכיות לדבר הבא, שמשלב טעימה של הניקוי עם דגש לשיבה הביתה, ליום שאחרי הניקוי לנשים לאורח חיים בריא. אביטל כמוכן חוקרת מרצה ומטפלת ברפואה סינית עתיקה מחברת הספר רב המכר " חמש עונות במטבח- בישול טבעוני ברוח הזן״, כמורה לזן קוראני, אביטל מקפידה לתת את משנתה הלכה למעשה בכל הקשור בהעברת האני מאמין שלה, בתשומת לב באכילה מודעת ומתוזמנת לאינדיבידואל שבנו לקבלת ההחלטה מה לאכול ומתי וכמה. בידיעה שהכל מתחיל ונגמר במערכת העיכול ובהגיינית המזון, בחירת מזון איכותי כדברי היפוקרטס "המזון הוא המרפא". אביטל הינה אמא גאה לחמישה בנים.

לאתר אביטל

תמרה צוברי

תמרה צוברי: נטורופתית, מאמנת לאורח חיים בריא, ריפוי בתדרי סאונד וארומתרפיה. מנחת סדנאות לתזונה וניקוי רעלים באגודת המטפלים הישראלית ובעץ החיים בישראל של ד"ר גבריאל קאזנס מארה"ב. תמרה מאמנת לאורח חיים בריא על פי תורת התזונה המתוזמנת במעגל השעון הביולוגי מייסדת ומנהלת את אקווהתראפי בע"מ, המרכז לניקוי רעלים והתחדשות הגוף הפועל 24 שנה. אירידולוגית, עוסקת בצמחי מרפא, ארומתרפיה איזון גוף נפש ושיטת הקולון הידרותרפיה. מנחת הפודקסט: 'דרך הבטן להקל את החיים' עם עדי זוסמן.כמו כן תמרה מוסיקאית החוקרת את העבודה האנרגטית של הצליל המרפא [תדרי צליל סולפג'יו] , בוגרת קורסים מתקדמים לתדרי צליל בהנחיית פיטר גולדמן וביו סוניק [אנגליה] מנחת מעגלי שירה לנשים.

ההרשמה לריטריט הסתיימה, מוזמנים להירשם לרשימת המתנה בסוג חדר בו אתם מעוניינים. תודה

סוגי האירוח בנאות סמדר

מחירי האירוח כוללים 2 לילות בנאות סמדר, הסדנאות הפקה וארוחות לכל אורך השהות. תצא חשבונית עסקית עבור סדנה מקצועית המתאימה לעצמאים ולאנשי מקצוע במידת הצורך.

חדר אירוח ל-2 נשים

מבני האירוח משלבים בוץ מקומי, מערכת החשמל סולארית בחדר יש מזגן, מטבחון, שירותים ומקלחת, עם 2 מיטות יחיד
מחיר לאישה לכל השהות: 2,820 ₪

חדר פרטי

מבני האירוח משלבים בוץ מקומי, עם מטבחון,מערכת החשמל סולארית בחדר יש מזגן, שירותים ומקלחת ומיטה זוגית
במחיר לאישה לכל השהות: 3,280 ₪ (מספר חדרים מוגבל)

חדר מעוצב כיורט עשוי מבוץ גדול ל 3 נשים

בקתת בוץ אקולוגית מרווחת, מיוחדת וממוזגת, עם מטבחון, מרפסת גדולה המשקיפה למדבר ולהרי אדום. עם מקלחת ושירותים ומיטות יחיד.
מחיר לאישה בחדר ל 3 נשים: 2,650 ₪ אפשרות לצרף חברה להיות 4 בחדר

תמונות להשראה לסדנה

הרשמה לסדנה בהמשך העמוד

תנאי רישום ותשלום

לרישום הסדנה יש ללחוץ על טופס ההרשמה ולמלא אותו. לינק לתשלום עד 3 תשלומים ללא ריבית ישלח אליכן למייל לאחר קבלת הרשמתכן.
אם יש הערות או שאלות, אתם מוזמנים לכתוב בסוף הטופס ואנו נחזור אליכם עם תשובות במייל.
הסדנה תצא לפועל מעל 20 משתתפות, מקסימום הרשמה 30 נשים

בביטול של עד שלושה שבועות לפני הסדנה, יינתן החזר למעט חיוב של דמי הרישום על סך 200 ₪
בביטול בין שלושה שבועות עד שבוע לפני הסדנה יינתן החזר למעט חיוב על סך 450 ש"ח
בביטול שבוע ועד יומיים לפני הסדנה יינתן החזר למעט חיוב על סך 600 ש"ח
בביטול בהודעה של יומיים או פחות לפני הסדנה יבוצע חיוב מלא של כל הסכום לסדנה.
לחילופין, המבטלים יכולים למצוא משתתפת אחרת במקומן, בכל עת

במקרה חרום אישיים או משפחתיים, הקשורים למצב הביטחוני בכל עת עד תאריך הסדנה, תינתן אפשרות להצטרף לסדנאות עתידיות או החזר כספי פחות עמלות רישום וביטול לשיקול ההפקה. להפקה נשמרת הזכות לדחות את הסדנה במקרה של החמרה במצב הביטחוני בישראל.

טופס הרשמה

סדנת נשים בנאות סמדר

4-6 באפריל – חמישי עד שבת 2024

מלאו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהתאם לפניות החדרים נשלח לכם לינק לבצע את התשלום. טופס ההרשמה אינו משריין את מקומכם. רק לאחר העברת התשלום מקומכם ישוריין סופית. תודה