סדנת יוגה נשית ואיורוודה ביוון "לאביב השני בחייך"

סדנת נשים עם מירה ארצי פדן וליטל סימון

לאחר סדנה נפלאה ומוצלחת שנה שעברה, אנו שמחות להגיש את התאריך החדש לסדנה 2024.

לסדנה זו יכול לצאת אישור לקורס השתלמות מאושר עבורכן לפי צורך

בסדנה נתעמק בכל נושא "האביב השני בחייך "- גיל המעבר וכן על הקשר בין המתח המתמשך לשינויים הורמונליים לתקופות שינוי בחיינו. בסדנה נלמד להזין ולאזן את עצמנו עם העמקה בתרגול יוגה נשית וסודות האיורוודה מהמורות הבכירות בתחומן. האחוזה תהיה בפרטיות רק עבורנו עם גן גדול, בריכה וים בנסיעה של חמש דקות מהוילה .

בסדנה מעמיקה וייחודית זו, נלמד עם מירה ארצי פדן, בתרגול ובשיחות על סודות האגן הנשי ותסמיני הגוף בתקופת האביב השני לחייך. יחד עם ליטל סימון נלמד על איורוודה- רפואה הודית עתיקה, עם הרצאות ושיחות. נאכל אוכל איורוודי מדויק לסדנה, שתבשל לנו השפית אביטל סבג במיוחד עבורנו.

נשמח לשיחה אישית איתך מההפקה ואפשר לפנות אלינו עם שאלות למורות במידת הצורך, ולבקש שיחה אישית אם יש צורך.

למי הסדנה מתאימה:
לנשים ישראליות מהארץ ומאירופה עם ניסיון בתרגול יוגה (מכל השיטות),
נשים סקרניות לדעת וכן נשות מקצוע בתחום הטיפול והיוגה הרוצות להעמיק את הידע ולהעבירו הלאה. ונשים המעוניינות לעשות פסק זמן ולצאת לחופשה עם משמעות. נשים הרוצות ללמוד ולהעמיק ידע ביוגה נשית ואיורוודה.

נשים ישראליות המתגוררות או שוהות בחול ורוצות להנות ולהעמיק בסדנה בשפה העברית ולהיות יחדיו.

על הסדנה

מה תלמדי בסדנה: תלמדי לנוע בבטחה בתקופה רבת שינויים זו, להפוך את הדרמה לדהרמה וכיצד ניתן להפחית ולאזן תסמינים, לממש חלומות יצירתיים מתוכך, לעבור בשער משמעותי של חייך ולחגוג את השינוי הגדול הניצב בפניך ובפני תלמידותיך. עם שתי מורות בכירות רבות ניסיון, אשר יעניקו לך ידע מקצועי ואישי עשיר.

יש בחיינו כנשים שני אירועים משמעותיים – קבלת הווסת והפסקתה. ההתייחסות לאביב השני בחיינו היא לרוב שלילית, מפחידה ומאיימת אבל אנחנו פה להגיד שכדאי ואפשר לקבל כלים רבים שיעזרו לנו להתנהל נכון בתקופה הזו ואף לשפר את איכות חיינו.

גם בתקופה כל כך מאתגרת ומלאת דאגות וחרדה – חשוב לסמן עוגנים יציבים ולאפשר תקווה.

בסדנא ביוון ניגע בכל השינויים מטרום המעבר עד פוסט מעבר – טווח של כ-20 שנה ונתייחס לתקופה המורכבת שאנחנו עדיין בעיצומה. נלמד כלים נגישים ופשוטים של וויסות וייצוב שיאפשרו לגוף ולנפש לעבור ימים אלו מתוך יציבות וחוסן יחסי ובכך להפחית תסמינים ולשפר את איכות החיים.

נבין את הסיפור של אחת התקופות המשמעותיות בחיינו, נגלה מה הגוף והתודעה מספרים לנו, נגלה יחד מה אני רוצה עבור עצמי עכשיו, כשאני קצת מתפנה יותר, הילדים יותר גדולים וזמני בידי, ואילו איכויות אני רוצה לטפח בעצמי.

עם ליטל סימון נוכל להתחבר ולהבין מקרוב את התהליך שעובר על הגוף. נכיר את הטיפוסים ברפואה ההודית. נבין מהי התזונה שמתאימה לנו כדי להיטיב עם הגוף והתודעה שלנו, נדייק את אורח החיים שלנו ולשנות הרגלים.

נחקור לעומק את השינויים שחלים וניתן פתרונות לבעיות נפוצות שרבות מאתנו חוות.

בסדנה אביטל סבג תבשל לנו אוכל צמחוני איורוודי טעים ומדוייק עם תפריט שתכין עם ליטל במיוחד.

לשאלות ושיחה טלפונית אישית עם ההפקה , אנא כתבו לנו וואטס אפ ל 0507900460

לסדנה זו יכול לצאת אישור לקורס השתלמות מאושר עבורכן לפי צורך

המורות בסדנה

The teachers

פיתחה את השיטה "יוגה נשית", מלמדת אותה משנת 2000 והכשירה מאות מורות. נמנית עם בכירי מורי היוגה בישראל. מכהנת מזה חמש שנים כיו"ר ועדת האתיקה של ארגון מורי היוגה. השיטה מתאימה את תנוחות היוגה המסורתיות לגוף האישה, ייחודה של השיטה בהתאמת התרגול לשינויים המתרחשים בגוף האישה ובמעגלי חיים שונים של נשים. מחזור חודשי, חודשי ההיריון, לאחר לידה וגיל המעבר. כמו כן שיטה ייחודית זו תומכת בבעיות אופייניות של נשים כמו נזקי רצפת אגן, כאבים אופייניים לנשים, בעיות פריון, תסמיני גיל מעבר ועוד.

לאתר מירה ארצי פדן

"מעבר הוא כל מה שמתרחש בחייך כשאת ערה לשינוי.. כשאת מבינה שאת עוברת שלב בחיים, כמו פוסעת על גשר שמעביר אותך מגדה אחת של חייך שאותה הכרת היטב, אל הגדה השנייה שמעבר לנהר, אל הלא ידוע. וזה מסקרן אך גם מעורר חששות, כי עלייך לסגל עתה הרגלים חדשים, לפתח קשרים חדשים, לרקום תובנות חדשות… את במקום חדש!" (מתוך הספר "מסע נשי אל גיל המעבר" / מירה ארצי פדן) היוגה הנשית מותאמת לשינויים המתרחשים בגיל המעבר. בכל תרגול את יכולה לפגוש את עצמך עם מורכבויות החיים כפי שאת. מכל תרגול תוכלי לקבל כלים נגישים ופשוטים לשיפור איכות חייך וחיי תלמידותיך בגיל המעבר.

ליטל סימון – מטפלת בכירה באיורוודה. התמחות בהתאמת תזונה אישית, מחלות אוטואימוניות, מערכת עיכול, מערכת הורמונלית והתסמונת המטאבולית. בעלת דיפלומה באיורוודה מאוניברסיטת פונה, הודו, הרבליסטית קלינית, ראן צמחים. בוגרת הקורס תזונה סינית ומקרוביוטית, אייל שפרינגר. מלמדת בקורסי מורים ליוגה בווינגייט איורוודה. בעלת הקליניקה – פראנהוודה בתל אביב. בעלת בית הספר לאיורוודה PranaVeda ביפו.

לאתר ליטל סימון

אחת ההתמחויות שלי היא במערכת ההורמונלית הנשית וגיל המעבר הוא נושא שקרוב לליבי, שנים רבות אני עוברת יחד עם המטופלות שלי את השנים של המעבר ובשנים האחרונות גם אני עוברת את התהליך. המעבר הזה מבחינתי הוא מעבר לתקופה חדשה בחיים ונדרשת הכרות עם האישה החדשה שנוצרת בשנים האלה. באיורוודה אנחנו לומדות איך לעבור את התקופה הזאת פיזית ורגשית, איזה תזונה תתאים לנו? איזה אורח חיים? מה מהדברים שעשינו בעבר כבר פחות מתאים? ואיזה הרגלים חדשים כדאי לסגל? בסדנה נכיר את עצמנו – נבין את הטיפוס שלנו באיורוודה, את התזונה ואורח החיים שנכון לכל אחת מאתנו, נבין לעומק את התהליך של גיל המעבר, נבין איך כל אחת מאתנו חווה או תחווה אותו באופן שונה. נלמד איך להתמודד עם השינויים, מבחינת תזונה, אורח חיים ותודעה. ככל שנאפשר לאשה החדשה לפרוץ מתוכנו, נאפשר לשינוי להתחולל. אין לנו סיבה להילחם בהתבגרות או לנסות לקבע את מי שהיינו אנחנו צריכות לאפשר לשינוי לקרות.

הסדנה תאפשר לנו להכיר את עצמנו ולהבין את "האני החדשה" שנוצרת בגיל המעבר.

על הטיסות והגעה לסדנה

מחיר הסדנה אינו כולל טיסות, אפשרות של הזמנת כרטיסים לבד, וכמו כן אנו שומרות לכן כרטיסי טיסה באל על שניתן לבטל אותם עד 24 שעות לטיסה ולקבל שובר שנתי ואפשרות להחלפת שם . אנו נסייע למי שצריכה עזרה עם הכרטיס ומחירו .

חברת הטיסות המומלצת לתקופה זו היא אל על – ,אפשרי לקחת טיסה רק עם טרולי שהיא יותר נמוכה. ואם אתן מעונינות אפשרי לקחת את הביטוח החדש של אל על "פרוטקט" שמחירו 20 יורו, במקרה של ביטול עד 24 שעות לפני הטיסה, ניתן להשתמש או להעביר את שם הכרטיס במשך שנה. לחצי לפרטים. מומלץ להזמין כמה שיותר מוקדם את כרטיס הטיסה. ההסעה לסדנה תצא ב 9.7 בשעה 11:30 בערך משדה תעופה (לפי הטיסות) .יש אפשרות לבחור טיסות אחרות לפני או אחרי הסדנה ואף לישון באתונה. מומלץ ללון במלון סלינה אתונה שאינו יקר ובמיקום מעולה, לפרטים לחצי פה , ההסעה לסדנה תעבור גם במלון לאיסוף לפני ואחרי הסדנה לנוחיותכן.

מומלץ להשאיר את הרכב בחניה לטווח ארוך עם שרות לקיחה והבאת הרכב אליכן לטרמינל ולחלוק עם עוד משתתפות המצטרפות לסדנה. בהמשך לפני הסדנה נעזור בתאומים.

הטיסות המומלצות ביותר: חברת אל על בטיסה ב9.7 ב7:00 בבוקר, אפשרות נוספת היא לטוס יום לפני לאתונה יש טיסת אל על ב8.7 ב 18:30 ולהגיע עם ההסעה לסדנה מאתונה או משדה התעופה.

ההסעה תחזור לשדה התעופה ב14.7 בשעה 16:00 ואחרי תעצור במרכז העיר אתונה, לנוחיות הנשארות עוד לילה או לרוצות לטייל באתונה לפני הטיסה בערב. הטיסה של אל על יוצאת 22:45 לתל אביב , אפשרות גם של לינה באתונה ולקחת את הטיסה של אל על יום אחרי ב15.7 ב 10:15 בבוקר .

אפשרות גם להשכרת רכב לבד והגעה עצמאית ( המחירים לא יקרים ביולי) א מישהי יש לה טיסות אחרות . או מונית פרטית 150 יורו בערך.

למשתתפות הנמצאות או גרות בחול , נעשה שיחה אישית ונחשוב יחדיו לתאם טיסות המתאימות לשעות יצאה והגעה של ההסעה מהסדנה.

יש אפשרות למונית פרטית לאוויה לסדנה בכל שעה במחיר של 150 יורו. (סגירה מראש עם ההפקה)
לנוחיותכן סוכנת נסיעות שמלווה את המשתתפות, יש לדעת שהמחיר יותר גבוה מלהזמין לבד.
שמה יעל כתבו לה וואטסאפ והיא תחזור אליכן : 0543144441

למשתתפות תצא רשימת טרמפים לשדה תעופה, אפשר להתחלק בחניה בשדה תעופה (חניון לטווח ארוך ושאטל פרטי) ולהתחלק בעלויות יחדיו. לחצי פה לפרטים

על ההסעדה

בסדנה ייחודית זו אנו נאכל אוכל איורוודי, לצד הלימוד. בסדנה נאכל אוכל איורוודי מדויק המתאים ללימוד שלנו שתבשל לנו השפית המדהימה אביטל סבג שהינה אחת השפיות המובילות בארץ בתחום הטבעונות שמצטרפת אלינו למסע ותדייק את האוכל האיורוודי עם צרכי הסדנה עם ליטל סימון. ביום האחרון נהנה מאוכל מקומי יווני בטברנה ליד ומידיה של מבשלת הבית. הארוחות יהיו צמחוניות עם מנות טבעוניות, בסדנה יהיו שתי ארוחות מרכזיות בוקר וערב וארוחה מבושלת קלה בצהריים ולכל אורך היום פרות וירקות ופינת קפה.

על ההפקה

ההפקה שלנו מקצועית, מדויקת, אישית ונעשית בלב פתוח. ההפקה תדאג לך לכל – ללא צורך שלך לתכנן, לחשוב או לקחת אחריות על מישהו אחר, כדי שאת תוכלי לתת לעצמך זמן לנוח, ליהנות ולהחכים. הסדנה מיועדת לעד 22 נשים בלבד. ויש בה 30 שעות תרגול ולימוד לאורך כל הימים. יש דף עם הטיסות המתאימות לסדנה וטלפון של סוכנת שאתנו על הסדנה. אם את מעוניינת לבדוק אם הסדנה מתאימה עבורך לברר עוד פרטים בבקשה לחצי ליצירת קשר

מה הסדנה כוללת?

  • חמישה לילות ב"וילה אברוף" בסוג חדר אשר תבחרי.
  • הסעה מהשדה או מאתונה וחזרה. ההסעה תצא ב9.7 שעה 11:30 לערך מהשדה תעופה באתונה. וחזרה ב14.7 לשדה תעופה 17:00
  • בכל הסדנה יהיה כ 30 שעות עם המורות הכוללות תרגול , הרצאות ולימוד.
  • ארוחות לכל הימים.
  • ארגון נסיעות בצהריים לים במונית משותפת (תשלום בנפרד כ- 10 יורו לערך לנסיעה לים הלוך וחזור)
  • הפקה מוקפדת ומדויקת שתלווה אותך בהכל.
  • מחיר הסדנה אינו כולל כרטיסי טיסה
  • תצא חשבונית על סדנת השתלמות מקצועית.
  • בכל יום בסדנה יהיה זמן פנוי בצהריים לכמה שעות, אתן מוזמנות לנוח, לנסוע לים (5 דקות נסיעה). לטייל בכפר, בטבע ובאזור.

Villa Averof

וילה אברוף המיוחדת והמקסימה נמצאת על האי אוויה שהינו האי השני בגודלו ביוון והקרוב ביותר לאתונה (שעתיים וחצי נסיעה עם מיניבוס). האחוזה של משפחת אברוף נבנתה ב-1833 בצמוד לכפר קטן עוד מהימים שהאי שוחרר מהכיבוש העות'מאני. כיום האחוזה מנוהלת על ידי צאצאיהם של משפחת אברוף ושמרה על אופייה המקורי, היא כוללת שני בתים היסטוריים משנת 1935 ששופצו במלואם, גנים מקסימים מסביב המתרחבים ומוקפים בטרסות ומציעים מקומות נסתרים בהם תוכלי ליהנות מרגעים שלווים של שקט ופרטיות, אולם יוגה יפהפה שהיה בימים עברו אסם האחוזה, בריכת שחייה מסבירת פנים ונחל מקסים כמה דקות הליכה בתוך שטח המשפחה.. נהנה כולנו יחדיו לכמה ימים מהאחוזה כאילו היתה ביתנו בפרטיות מוחלטת.

סוגי האירוח ב "villa averof"

מחירי האירוח כוללים לינה ל 5 לילות, שיעורי הסדנה, הפקה, ארוחות לכל השהות והסעה מהשדה תעופה לסדנה וחזרה בסיום הסדנה. (חשבונית על סדנה מקצועית) ואפשרות לחלוקה של 4 תשלומים. הסברים וההרשמה יעשו לאחר שיחה אישית טלפונית. המחיר אינו כולל טיסה ליוון.

התמונות לדוגמה בלבד כל חדר בגודל אחר ונראה קצת אחרת

חדר אירוח ל-2 נשים

בבתים היסטוריים קלאסיים נמצאים חדרי האירוח עם 2 מיטות נפרדות, מקלחת, שירותים ומזגן. לבית יש סלון משותף ומטבחון

מחיר למשתתפת לכל השהות: 6,300 ₪

חדר פרטי – מוגבל ל3 חדרים בלבד

בבית היסטורי קלאסי עם סלון משותף יהיו מספר חדרים פרטים עם מיטה זוגית או יחיד מקלחת ושירותים בחדר ומזגן.

מחיר למשתתפת לכל השהות: 7,500 ₪ מכירה

חדר אירוח ל 3 נשים

בבית היסטורי קלאסי עם סלון משותף עם מקלחת, שירותים עם מרפסת ושלוש מיטות רחבות ונוחות. עם מטבח אישי משותף.

מחיר למשתתפת לכל השהות: 5,800 ₪

חדר לארבע נשים (חדר אחד בלבד)

בבית אבן היסטורי קלאסי ישנו חדר אחד גדול עם רצפת עץ אוטנטית עם 4 מיטות יחיד, שירותים ומקלחת משותפת לכולן.

מחיר למשתתפת לכל השהות: 5,400 ₪

תמונות להשראה לסדנה

הרשמה לסדנה בהמשך העמוד

תנאי רישום ותשלום

לרישום הסדנה יש ללחוץ על טופס ההרשמה ולמלא אותו. אם יש הערות או שאלות אנא כתבו בטופס, לאחר קבלת הטופס אנו נחזור אליך טלפונית לשוחח. לאחר הרישום לסדנה, ישלח לך מייל עם לינק לתשלום עם אפשרות ל 4 תשלומים ללא ריבית. מקומכן ישמר עד התשלום לפי מצב הרישום.

לסדנה זו יכול לצאת אישור לקורס השתלמות מאושר עבורכן לפי צורך

ביטול עד חודש לפני הסדנה חיוב של דמי הרישום על סך 350 ₪, וזיכוי לסדנה בהמשך השנה של אי די סי ב 150 ש"ח
ביטול בין שבועיים לארבעה ימים לפני הסדנה חיוב של דמי הרישום ומקדמה, על סך 1000 ₪,
ביטול ארבעה ימים לפני הסדנה תשלום של 50 אחוז מהסכום לסדנה,
יש אפשרות מציאת משתתפת במקומך (אחריות על המבטלת) בכל עת. אם ההפקה תמצא משתתפת במקומך ינתן כספך בחזרה פחות דמי רישום בסך 350 ש"ח או זיכוי לסדנה אחרת בהמשך השנה .

במקרה של אסון משפחתי, החזר כספי מלא פחות דמי רישום של 300 ש"ח או חלקי (תלוי במקרה ומצב הסדנה) עד מועד הריטריט . (לשיקולי ההפקה)

במקרה של ביטול בשל מצב בטחוני בישראל החזר מלא פחות 200 ש"ח דמי הרשמה והוצאות הפקה.

טופס הרשמה

סדנה ליוגה נשית ואיורוודה ביוון

9-14 ביולי 2024

אנא מלאי את הפרטים ואנו ניצור איתך קשר טלפוני לשיחה אישית ונענה על שאלותיך ובהתאם לפניות החדרים ונעשה את הרישום והתשלום.
אפשרות לתשלום ב 4 תשלומים ללא ריבית , לאחר התשלום ישמר המקום עבורך.
על כל משתתפת למלא טופס הרשמה בנפרד.