בית/סדנאות ביוון/סדנת נשים ביוון

סדנת יוגה נשית וכתיבה ביוון

ראש השנה 2022

ראש השנה, הוא זמן לסיכום והתבוננות – על מה שהיה, ועל מה שאנחנו רוצות שיגיע אלינו. זהו מן חלון הזדמנויות כזה שבו אנחנו יכולות, אם רק נתכוון – להתקלף מכיסויים מיותרים, להודות על חסדים שהיו, לנסח משאלות כמוסות, להעז ולכתוב גם חלומות. בראש השנה הזה את נותנת לעצמך מתנה – חופש, מנוחה, טיולים בטבע, וסדנת עומק שתכניס אותך לתוך השנה החדשה בראש צלול, בנפש וגוף בריא – "מגיע לך" !!!!!!

ההפקה שלנו, תדאג לך להכל – ללא צורך שלך לתכנן, לחשוב או לקחת אחריות על מישהו אחר.

הסדנה הינה ל 15-20 נשים בלבד

Zen rock – מלון סדנאות נטוע בטבע, בין עצי זית עתיקים. המלון בנוי כולו מאבנים מהרי חבל ארץ מאני, מעוצב בטוב טעם, באיכות גבוהה ולא מתפשרת עם דיוק וניקיון עיצובי שרק עולם הזן יכול להביא לחיינו, נמצא כשעתיים וחצי -שלוש שעות נסיעה מאתונה, 20 דקות מהעיר קלמטה ובמרחק עשר דקות מחוף ים מדהים.

המחירים לטיסות עולים יחסית יקר לתקופה זו. אנו עושים הנחה לסדנה בהתאם כדי לסייע לכן להצטרף, אנא צרו אתנו קשר בנושא . תודה

לאתר Zen rock

המורות בסדנה

The teachers

פיתחה את השיטה "יוגה נשית", מלמדת אותה משנת 2000 והכשירה מאות מורים. נמנית עם בכירי מורי היוגה בישראל. מכהנת מזה ארבע שנים כיו"ר ועדת האתיקה של ארגון מורי היוגה. השיטה מתאימה את תנוחות היוגה המסורתיות לגוף האישה, ייחודה של השיטה בהתאמת התרגול לשינויים המתרחשים בגוף האישה ובמעגלי חיים שונים של נשים. מחזור חודשי, חודשי ההיריון, לאחר לידה וגיל המעבר. כמו כן שיטה ייחודית זו תומכת בבעיות אופייניות של נשים כמו נזקי רצפת אגן, כאבים אופייניים לנשים, בעיות פריון, תסמיני גיל מעבר ועוד. לאתר מירה ארצי פדן

אני נרגשת לחלוק ולהכיר לכן את שפת היוגה הנשית וחכמתה העמוקה. תנועת הגוף ביחד של עם הנחיית של שגית, חברתי ושותפתי לדרך, יסייעו לנו להתבונן בשנה שחלפה ולהכין את עצמינו לזו שמגיעה, נקלף שכבות ועומסים מיותרים, ונדייק תחושות, מחשבות והרהורים לקראת התנועה הבאה בחיינו.

סופרת ומחזאית, זוכת פרס ראש הממשלה ע"ש לוי אשכול לשנת 2021 על ספרה "ימים לראות", זוכת פרס "זאב" ופרס ע"ש לאה גולדברג על ספרה "השחר של גאיה", מנחה סדנאות כתיבה ומלווה כותבים באופן פרטני. כתיבת ספרה הראשון ("השחר של גאיה") היתה עבורה תהליך משחרר ומרפא, דרכו למדה שגית על החשיבות שיש למלווים מעודדים לאורך הדרך. בשני העשורים האחרונים ליוותה שגית עשרות כותבים. לאתר שגית אמת

חמישה ימים נבלה ונתרגל יחד ונלמד להקשיב לשתי השפות – שפת המילים של הכתיבה ושפת הגוף של היוגה הנשית. ניסיון העבר לימד אותי כי השילוב הזה הוא חזק ואפקטיבי, מרפא ממש. חשוב לנו שהמרחב שניצור יהיה מעשיר, נעים ובטוח, כזה שכל אישה תוכל להביא את עצמה לתוכו בגודלה האמיתי, במלואה ולצעוד אל תוך השנה החדשה- קלה יותר, שמחה, אוהבת את עצמה קצת יותר.

הרשמה לסדנה
ליצירת קשר

פרטים נוספים על הסדנה

אם ברצונך לשוחח אנא רישמי בטופס הרשמה או וואטס אפ ל 050-7900460 (לחצי על המספר טלפון לוואטס אפ ) ונחזור אליך תודה

הסעדה בסדנה

בזן רוק יש מטבח מותאם לשפים והארוחות בסדנה יבושלו ע"י מאמא יווניה במטעמים יוונים ומזרח תיכונים מבוססים על גידולים של חקלאים מקומיים. הארוחות יהיו צמחוניות עם מנות טבעוניות. בכל יום יהיו שתי ארוחות מרכזיות (בוקר וערב) ולכל אורך היום – מטעמים קלים, פרות וירקות, פינת תה וקפה לנשנוש . סעודת ראש השנה – הפעם את לא מבשלת! (איזה כיף …). שפית מהעיר קלמטה תבוא במיוחד לבשל לנו ארוחת חג מדהימה שאליה יתלווה יין מיקב מקומי, לשמח את ליבנו.

מה הסדנה כוללת?

  • חמישה לילות ב"זן רוק" בסוג חדר אשר תבחרי.
  • הסעה מהשדה או מאתונה וחזרה. ההסעה תצא ב22.9 שעה 14:00 בשדה תעופה באתונה , וחזרה לשדה 27.9 שעת הגעה לשדה 15:30
  • בכל יום חמש שעות סדנה עם המורות
  • ארוחות לכל הימים, עם ארוחת חג חגיגית עם שפית.
  • הופעה מוסיקלית באחד הערבים.
  • ארגון הסעות יומיות לשלושה לוקיישנים מדהימים באזור (תוספת של השתתפות נסיעה ברכב ונהג שיקח ויחכה לכם (כ25 יורו לטיול)
  • הפקה מוקפדת ומדויקת שתדאג לך להכל.
  • מחיר הסדנה אינו כולל כרטיסי טיסה

טיולים באזור

חצי האי פלאפונז הינו אי מדהים ביופיו, אנו ניתן לכן הזדמנות להכיר שלושה לוקיישנים מדהימים שבחרנו עבורכן. בשלושה ימים מתוך החמישה יצאו שני רכבי ואן לשלושת היעדים שבחרנו. הם ימתינו לכן שעתיים-שלוש ויחזירו אתכן לזן רוק. (מחיר 25 יורו להסעה והמתנה), כולל הסעה לים בכל יום בעלות מופחתת.

פרטים נוספים – בשל ראש השנה כדאי להזמין כרטיסים כמה שיותר מוקדם. כי הכרטיסים מתייקרים! אפשר להזמין בחברות הlow cost או להזמין כרטיס שניתן לשנות אותו , אפשר להתייעץ ולסגור כרטיס עם הסוכנת נסיעות של הסדנה מירב .

בשל המחירים לטיסות שעולים אנו עושים הנחה לסדנה של 150 יורו כדי לסייע לכן להצטרף , אנא צרו אתנו קשר בנושא . תודה

סוגי האירוח בזן רוק יוון

מחירי האירוח כוללים לינה ל 5 לילות, שיעורי הסדנה, הפקה, ארוחות לכל השהות והסעה מהשדה תעופה לסדנה וחזרה בסיום הסדנה. המחיר כולל מע"מ (חשבונית על סדנה מקצועית) ואפשרות לחלוקה של 4 תשלומים ללא ריבית. הסברים בשיחה אישית טלפונית. המחיר אינו כולל טיסה ליוון.
אנו בחמש מקומות האחרונים לסדנה אנו מסייעות בתקציב הסדנה לנשים המעוניינות להגיע והמחיר הינו מעבר ליכולתן , דברו אתנו, כתבו לנו מייל ונהיה בקשר אישי אתכן.


חדר אירוח ל-2 נשים – חדר אחרון

בבית אבן נמצאים חדרי האירוח העשויים ברמה גבוהה עם מקלחת, שירותים עם מרפסת לים ושתי מיטות רחבות ונוחות.
מחיר לאשה לכל השהות: 7,600 ₪

מחיר לחדר אחרון: 6000 ש"ח למשתתפת

חדר פרטי (רק אחד) – חדר אחרון

חדר הצמוד לדק יוגה עם מיטה זוגית מקלחת ושירותים אפשרות לבוא 2 חברות במחיר כמעט של אדם לבד בחדר פרטי בתוספת 500 ₪
מחיר לכל השהות: 8,600 ₪

חדר אירוח ל 3 נשים – מלא

בבית אבן נמצאים חדרי האירוח העשויים ברמה גבוהה עם מקלחת, שירותים עם מרפסת ושלוש מיטות רחבות ונוחות. עם מטבח אישי משותף.
מחיר לאשה לכל השהות: 6,000 ₪

חדש: עד סיום ההרשמה מחיר עכשווי של 4900 ש"ח .

חדר לארבע נשים – מלא

חדר גדול ומרווח בנוי מאבן, עם 2 מיטות תחתונות ועליוניות עם שירותים ומקלחת ומרפסת משותפת. (מתאים גם לחברות או בנות משפחה)
מחיר לאישה לכל השהות: 4,900 ₪

מחיר מיוחד למקומות אחרונים: 3,100 ש"ח

חדש עד סגירת הרשמה לסדנה – אפשרות לשלוש חברות, בחדר פרטי במחיר של משתתפת בחדר של ארבעה ללא עלות נוספת.

תנאי רישום ותשלום

לרישום הסדנה יש ללחוץ על טופס ההרשמה ולמלא אותו. אם יש הערות או שאלות, יש לאשר מצב בריאותי ויכולת לתרגול הסדנה ואנו נחזור אליך טלפונית לשוחח. לאחר הרישום לסדנה, ישלח לך מייל עם לינק לתשלום עם אפשרות ל 5 תשלומים ללא ריבית כאשר מאוגוסט 3 תשלומים בלבד. מקומכן ישמר עד התשלום לפי מצב הרישום.

לטופס הרשמה
לוח זמנים לדוגמא

בתקופת קורונה החזר מלא על התשלום פחות 450 ₪ דמי רישום בכל הקשור לסגר, הנחיות משרד הבריאות, בידוד או מחלה או כיוצא מי זה.

במקרה של מחלה יש להראות מסמכים מאומתים .תודה

עד חודש וחצי לפני הסדנה חיוב של דמי הרישום על סך 450 ₪,
בין חודש וחצי עד שבועיים לפני הסדנה חיוב של דמי הרישום ומקדמה, על סך 1000 ₪,
מ 14 ימים ועד ארבע ימים לפני הסדנה חיוב של 70% מסכום הסדנה.
ארבעה ימים לפני הסדנה תשלום מלא של כל הסכום לסדנה,
אפשרות מציאת משתתפת במקומך (אחריות על המבטלת) בכל עת.

יצירת קשר
טופס הרשמה

סדנת נשים ביוון 2022

22-27 לספטמבר

אנא מלאי את הפרטים ואנו ניצור איתך קשר טלפוני לשיחה אישית ונענה על שאלותיך ובהתאם לפניות החדרים ונעשה את הרישום והתשלום.
אפשרות לתשלום עד 6 תשלומים ללא ריבית, לאחר התשלום ישמר המקום עבורך.
על כל משתתפת למלא טופס הרשמה בנפרד.