סדנת נשים ליוגה נשית ואיורוודה ביוון, לאביב השני בחייך

עם מירה ארצי פדן וליטל סימון

בסדנה מעמיקה וייחודית זו, נלמד עם מירה ארצי פדן, בתרגול ובשיחות על סודות האגן הנשי ותסמיני הגוף בתקופת האביב השני לחייך. יחד עם ליטל סימון נלמד על איורוודה – רפואה הודית עתיקה, עם הרצאות ושיחות. נאכל אוכל איורוודי מדויק לסדנה, שתבשל לנו השפית אביטל סבג במיוחד עבורנו.
למי הסדנה מתאימה:
למתרגלות יוגה (מכל השיטות),
מורות ליוגה מטפלות הוליסטיות ונשות מקצוע טיפולי הרוצות להעמיק את הידע ולהעבירו הלאה. ונשים סקרניות עם גישה הוליסטית לחיים, המעוניינות בחופשה, שרוצות ללמוד ולהעמיק ידע ביוגה נשית ואיורוודה.

מה תלמדי בסדנה:
תלמדי לנוע בבטחה בתקופה רבת שינויים זו.
להפוך את הדרמה לדהרמה – דרך ייחודית המותאמת עבורך,
תלמדי כיצד ניתן להפחית ולאזן תסמינים,
לממש חלומות יצירתיים מתוכך, לעבור בשער משמעותי של חייך ולחגוג את השינוי הגדול הניצב בפניך ובפני תלמידותיך. עם שתי מורות בכירות רבות ניסיון יעניקו לך ידע מקצועי ואישי עשיר.

סדנת העמקה לאביב השני בחייך בהנחיית מירה ארצי פדן וליטל סימון.

הסדנה שתתקיים בוילה מדהימה ומיוחד ביוון באי אוויה מתאימה למתרגלות יוגה ומורות ליוגה מכל השיטות. למטפלות ונשים סקרניות להתפתחות הנשית.

בגיל שכבר חשבנו שאנחנו לגמרי מכירות את עצמנו, פורצת אישה חדשה. הצרכים שלך שונים, הרעיונות שלך אחרים לעיתים גם התודעה שלך אחרת. אם תדעי לחבק אותה ולקבל אותה, הגיל הזה יהיה מעבר אמיתי ומבורך עבורך.

האביב השני בחייך הינו גיל המעבר המתחיל בשנים יחסית מוקדמות לחיינו ומלווה בתופעות, שינויים פיזיים ורגשיים בגופה ונפשה של האישה. 

מתעורר בנו הצורך והרצון להבהיר לעצמנו מה אנחנו חוות וכיצד ניתן להתמודד עם אתגרי התקופה באופן מיטבי. המיזוג בין מנחות הסדנה, מירה ארצי פדן, מייסדת אסכולת היוגה הנשית  העוסקת ברגש ובשכל למבנה הגוף הנשי, לצרכים הייחודיים שלו ולתהליכים הגופניים והרגשיים המלווים את האישה במחזורי חייה. וליטל סימון מורה ומטפלת בכירה באיורוודה, מלווה נשים בשיטת האיורוודה בגיל המעבר ומסייעת להן לצלוח את התסמינים והשינוי ההורמונלי.

שתי המורות עוסקות בגיל המעבר באופנים שונים המקיימים ביניהם יחסי גומלין מעשירים. 

בסדנה תינתן האפשרות ללמוד ולהעמיק לתוך התהליכים ולהתכנס באחווה נשית סביב הסוגיה.

בסדנה ליטל תספר ותלמד את סודות התורה האיורוודית. המבוסס על התאמה אישית. במהלך הסדנה נלמד על הטיפוסים השונים ונבין מהו הטיפוס שלנו. נאכל תזונה שמתחברת ללימוד האיורוודי שתבשל לנו השפית אביטל סבג.

בערב ההגעה נתפנק בארוחה בטברנה מעולה ליד הוילה, ובבוקר האחרון נאכל ארוחת בוקר יוונית אותנטית עם הטבחית הוילה. 

מוזמנת להצטרף אלינו, להנות מחופשה עם ערך מוסף עמוק, שתאפשר לך  להתחבר לעצמך, ללמוד ולהבין ולהעביר את הידע הלאה. 

על ההפקה

ההפקה שלנו מקצועית, מדויקת, אישית ונעשית בלב פתוח. ההפקה תדאג לך לכל – ללא צורך שלך לתכנן, לחשוב או לקחת אחריות על מישהו אחר, כדי שאת תוכלי לתת לעצמך זמן לנוח, ליהנות ולהחכים. הסדנה מיועדת לעד 22 נשים בלבד. ויש בה 30 שעות תרגול ולימוד לאורך כל הימים. יש דף עם הטיסות המתאימות לסדנה וטלפון של סוכנת שאתנו על הסדנה.
אם את מעוניינת לבדוק אם הסדנה מתאימה עבורך לברר עוד פרטים בבקשה לחצי ליצירת קשר

Villa Averof

וילה אברוף המיוחדת והמקסימה נמצאת על האי אוויה שהינו האי השני בגודלו ביוון והקרוב ביותר לאתונה (שעתיים וחצי נסיעה עם מיניבוס). האחוזה של משפחת אברוף הינה מ-1833 בצמוד לכפר קטן עוד מהימים שהאי שוחרר מהכיבוש העות'מאני. כיום האחוזה מנוהלת על ידי צאצאיו של משפחת אברוף ושמרה על אופייה המקורי, הוא כולל שני בתים היסטוריים משנת 1935 ששופצו במלואם, גנים מקסימים מסביב המתרחבים ומוקפים בטרסות ומציעים מקומות נסתרים בהם תוכלי ליהנות מרגעים שלווים של שקט ופרטיות, אולם יוגה יפהפה שהיה אסם האחוזה, בריכת שחייה מסבירת פנים ונחל מקסים כמה דקות הליכה בתוך שטח המשפחה.. נהנה כולנו יחדיו לכמה ימים מהאחוזה כאילו היתה ביתנו בפרטיות מוחלטת.

המורות בסדנה

The teachers

פיתחה את השיטה "יוגה נשית", מלמדת אותה משנת 2000 והכשירה מאות מורות. נמנית עם בכירי מורי היוגה בישראל. מכהנת מזה חמש שנים כיו"ר ועדת האתיקה של ארגון מורי היוגה. השיטה מתאימה את תנוחות היוגה המסורתיות לגוף האישה, ייחודה של השיטה בהתאמת התרגול לשינויים המתרחשים בגוף האישה ובמעגלי חיים שונים של נשים. מחזור חודשי, חודשי ההיריון, לאחר לידה וגיל המעבר. כמו כן שיטה ייחודית זו תומכת בבעיות אופייניות של נשים כמו נזקי רצפת אגן, כאבים אופייניים לנשים, בעיות פריון, תסמיני גיל מעבר ועוד.

לאתר מירה ארצי פדן

"מעבר הוא כל מה שמתרחש בחייך כשאת ערה לשינוי.. כשאת מבינה שאת עוברת שלב בחיים, כמו פוסעת על גשר שמעביר אותך מגדה אחת של חייך שאותה הכרת היטב, אל הגדה השנייה שמעבר לנהר, אל הלא ידוע. וזה מסקרן אך גם מעורר חששות, כי עלייך לסגל עתה הרגלים חדשים, לפתח קשרים חדשים, לרקום תובנות חדשות… את במקום חדש!" (מתוך הספר "מסע נשי אל גיל המעבר" / מירה ארצי פדן) היוגה הנשית מותאמת לשינויים המתרחשים בגיל המעבר. בכל תרגול את יכולה לפגוש את עצמך עם מורכבויות החיים כפי שאת. מכל תרגול תוכלי לקבל כלים נגישים ופשוטים לשיפור איכות חייך וחיי תלמידותיך בגיל המעבר.

ליטל סימון – מטפלת בכירה באיורוודה. התמחות בהתאמת תזונה אישית, מחלות אוטואימוניות, מערכת עיכול, מערכת הורמונלית והתסמונת המטאבולית. בעלת דיפלומה באיורוודה מאוניברסיטת פונה, הודו, הרבליסטית קלינית, ראן צמחים. בוגרת הקורס תזונה סינית ומקרוביוטית, אייל שפרינגר. מלמדת בקורסי מורים ליוגה בווינגייט איורוודה. בעלת הקליניקה – פראנהוודה בתל אביב. בעלת בית הספר לאיורוודה PranaVeda ביפו.

לאתר ליטל סימון

אחת ההתמחויות שלי היא במערכת ההורמונלית הנשית וגיל המעבר הוא נושא שקרוב לליבי, שנים רבות אני עוברת יחד עם המטופלות שלי את השנים של המעבר ובשנים האחרונות גם אני עוברת את התהליך. המעבר הזה מבחינתי הוא מעבר לתקופה חדשה בחיים ונדרשת הכרות עם האישה החדשה שנוצרת בשנים האלה. באיורוודה אנחנו לומדות איך לעבור את התקופה הזאת פיזית ורגשית, איזה תזונה תתאים לנו? איזה אורח חיים? מה מהדברים שעשינו בעבר כבר פחות מתאים? ואיזה הרגלים חדשים כדאי לסגל? בסדנה נכיר את עצמנו – נבין את הטיפוס שלנו באיורוודה, את התזונה ואורח החיים שנכון לכל אחת מאתנו, נבין לעומק את התהליך של גיל המעבר, נבין איך כל אחת מאתנו חווה או תחווה אותו באופן שונה. נלמד איך להתמודד עם השינויים, מבחינת תזונה, אורח חיים ותודעה. ככל שנאפשר לאשה החדשה לפרוץ מתוכנו, נאפשר לשינוי להתחולל. אין לנו סיבה להילחם בהתבגרות או לנסות לקבע את מי שהיינו אנחנו צריכות לאפשר לשינוי לקרות.

הסדנה תאפשר לנו להכיר את עצמנו ולהבין את "האני החדשה" שנוצרת בגיל המעבר.

פרטים נוספים על הסדנה

אם את מעוניינת לשוחח או לברר פרטים נוספים ולבדוק לגבי ההרשמה, כתבי לנו בלחצן צור קשר או וואטסאפ
050-7900460 ואנו נשוב אליך לשיחה, למעוניינות תצא חשבונית לסדנה מקצועית.

מה נאכל בסדנה

בסדנה ייחודית זו אנו נאכל אוכל איורוודי, לצד הלימוד. ארבעה ימים מהסדנה נאכל אוכל איורוודי מדויק המתאים ללימוד שלנו שתבשל לנו השפית המדהימה אביטל סבג שהינה אחת השפיות המובילות בארץ בתחום הטבעונות שמצטרפת אלינו למסע ותדייק את האוכל האיורוודי עם צרכי הסדנה עם ליטל סימון. ביום הראשון והאחרון נהנה מאוכל מקומי יווני בטברנה ליד ומידיה של מבשלת הבית. הארוחות יהיו צמחוניות עם מנות טבעוניות, בסדנה יהיו שתי ארוחות מרכזיות וארוחה מבושלת קלה בצהריים ולכל אורך היום פרות וירקות ופינת תהקפה.

לאתר של אביטל

מה הסדנה כוללת?

  • חמישה לילות ב"וילה אברוף" בסוג חדר אשר תבחרי.
  • הסעה מהשדה או מאתונה וחזרה. ההסעה תצא ב11.7 שעה 16:00 לערך מהשדה תעופה באתונה.
  • בכל הסדנה יהיה כ 32 שעות עם המורות הכוללות תרגול , הרצאות ולימוד.
  • ארוחות לכל הימים.
  • ארגון נסיעות בצהריים לים ועוד לוקיישן במוניות משותפות (תשלום בנפרד במקום)
  • הפקה מוקפדת ומדויקת שתדאג לך להכל.
  • מחיר הסדנה אינו כולל כרטיסי טיסה
  • תצא חשבונית על סדנת השתלמות מקצועית.

טיסות זמן פנוי בסדנה

כל יום בסדנה יהיה זמן פוי בצהריים לכמה שעות, אתן מוזמנות לנוח, לנסוע לים (5 דקות נסיעה). לטייל בכפר, בטבע ובאזור. לקראת הסדנה יצא מייל עם אפשרויות לטיול , אופציות לנסיעה ופרטים נוספים.

לנוחיותכן אנו בוחרות עבורכן טיסה נוחה ומשריינות כרטיסים עבורכן, אך יש לכם אפשרות לבוא יום אחרי או לפני הסדנה, אם תרצו לבקר באתונה ללילה (להגיע להסעה שתצא משדה התעופה באתונה) נשמח לשוחח ולתאם אתכן על הטיסות אם אתן מעוניינות להצטרף אלינו לטיסה ו או לסדנה, כתבו לנו ונחזור אליכן. תודה אידה

יש סוכנת נסיעות שעובדת אתנו על הסדנה להזמנת כרטיסים, תעשו לה וואטסאפ והיא תחזור אליכן. מירב: 0549199546

סוגי האירוח ב "villa averof"

מחירי האירוח כוללים לינה ל 5 לילות, שיעורי הסדנה, הפקה, ארוחות לכל השהות והסעה מהשדה תעופה לסדנה וחזרה בסיום הסדנה. (חשבונית על סדנה מקצועית ) ואפשרות לחלוקה של 4 תשלומים. הסברים וההרשמה יעשו לאחר שיחה אישית טלפונית. המחיר אינו כולל טיסה ליוון שמרנו כרטיסי טיסה ב440 דולר .

התמונות לדוגמה בלבד כל חדר בגודל אחר ונראה קצת אחרת

חדר אירוח ל-2 נשים

בבתים היסטוריים קלאסיים נמצאים חדרי האירוח עם 2 מיטות נפרדות, מקלחת, שירותים ומזגן. לבית יש סלון משותף ומטבחון

מחיר למשתתפת לכל השהות: 5,500 ₪

חדר פרטי (מספר מוגבל)

בבית היסטורי קלאסי עם סלון משותף יהיו מספר חדרים פרטים עם מיטה זוגית או יחיד מקלחת ושירותים בחדר ומזגן.

מחיר למשתתפת לכל השהות: 6,600 ₪

חדר אירוח ל 3 נשים

בבית היסטורי קלאסי עם סלון משותף עם מקלחת, שירותים עם מרפסת ושלוש מיטות רחבות ונוחות. עם מטבח אישי משותף.

מחיר למשתתפת לכל השהות: 5,100 ₪

חדר לארבע נשים (חדר אחד בלבד)

בבית אבן היסטורי קלאסי ישנו חדר אחד גדול עם רצפת עץ אוטנטית עם 4 מיטות יחיד, שירותים ומקלחת משותפת לכולן.

מחיר למשתתפת לכל השהות: 4,800 ₪

תנאי רישום ותשלום

לרישום הסדנה יש ללחוץ על טופס ההרשמה ולמלא אותו. אם יש הערות או שאלות אנא כתבו בטופס, לאחר קבלת הטופס אנו נחזור אליך טלפונית לשוחח. לאחר הרישום לסדנה, ישלח לך מייל עם לינק לתשלום עם אפשרות ל 4 תשלומים ללא ריבית. מקומכן ישמר עד התשלום לפי מצב הרישום.

עד חודש וחצי לפני הסדנה חיוב של דמי הרישום על סך 450 ₪,
בין חודש וחצי עד שבועיים לפני הסדנה חיוב של דמי הרישום ומקדמה, על סך 1000 ₪,
מ 14 ימים ועד ארבע ימים לפני הסדנה חיוב של 70% מסכום הסדנה.
ארבעה ימים לפני הסדנה תשלום מלא של כל הסכום לסדנה,
אפשרות מציאת משתתפת במקומך (אחריות על המבטלת) בכל עת.

במקרה של מחלה יש להראות מסמכים מאומתים (לאישור ההפקה) החזר כספי מלא פחות דמי רישום של 450 ש"ח

טופס הרשמה

סדנה ליוגה נשית ואיורוודה ביוון

11-16 ליולי 2023

אנא מלאי את הפרטים ואנו ניצור איתך קשר טלפוני לשיחה אישית ונענה על שאלותיך ובהתאם לפניות החדרים ונעשה את הרישום והתשלום.
אפשרות לתשלום בתשלומים עד 5 (עד אפריל ואחר מכן 3) ללא ריבית , לאחר התשלום ישמר המקום עבורך.
על כל משתתפת למלא טופס הרשמה בנפרד.