סדנת נשים

מואה נווה מדבר 2023

לאחר סדנה מוצלחת ומדהימה שנה שעברה שהייתה חגיגה לנשיות שלנו, תתקיים שוב השנה במואה נווה מדבר, סדנת נשים ייחודית זו. שתאפשר לאישה להיחשף לנשיות באמצעות יוגה נשית ומחול שבטי, פתיחת התודעה דרך שיחות עומק וחיבור לקול שלנו בסדנת קול ייחודית בשירה ברברית. מפגש נדיר של שתי מורות בכירות ומדהימות משני קצוות האסכולה שתלמדנה אותנו טכניקות, שיטות, תנוחות, צעדים ומקצבים מעולמן המקצועי. הן יעניקו לנו ידע וכלים כיצד לאסוף ולעגן את החלקים הנשיים שלנו כרחם, ריצפת האגן ובוא בזמן לשחרר את התנועה והתודעה שלנו בתוך המרחב החיצוני שמסביבנו.

לעורר לחיים ולחגוג את הנשיות שלנו בהרמוניה, תבונה ואהבה בפעולה עבורנו ועבור כל הסובב אותנו. הזדמנות להיות חלק משבט נשי ולהתחבר לעוצמה הנשית שלנו. בסדנה נהיה כחמישים נשים.

אין צורך להיות יוגיסטית או רקדנית כדי להשתתף בסדנה אלא אישה סקרנית וחוקרת את גופה בתנודות חייה.

הסעדה בסדנה: על הארוחות בסדנה תנצח השפית קלי מגר עם צוות מטבח נשי ומתנדבות הבאות באהבה, הארוחות יהיו צמחוניות משובחות בדגש עם טבעונות. תינתן חשיבות לתזונה לפי לוח הזמנים של הסדנה.

בחרי את החדר הנכון עבורך לפי הפרוט וסמני בטופס הרשמה בהמשך הדף.

המורות בסדנה

Gaga teachers

פיתחה את השיטה "יוגה נשית", מלמדת אותה משנת 2000 והכשירה מאות מורים. נמנית עם בכירי מורי היוגה בישראל. מכהנת מזה ארבע שנים כיו"ר ועדת האתיקה של ארגון מורי היוגה. השיטה מתאימה את תנוחות היוגה המסורתיות לגוף האישה, ייחודה של השיטה בהתאמת התרגול לשינויים המתרחשים בגוף האישה ובמעגלי חיים שונים של נשים. מחזור חודשי, חודשי ההיריון, לאחר לידה וגיל המעבר. כמו כן שיטה ייחודית זו תומכת בבעיות אופייניות של נשים כמו נזקי רצפת אגן, כאבים אופייניים לנשים, בעיות פריון, תסמיני גיל מעבר ועוד.
לאתר מירה ארצי פדן

ביצירה מעל 25 שנה כרקדנית, כוריאוגרפית, מורה למחול, מטפלת בתנועה ובקול, חוקרת מחול שבטי, פולקלור מרוקאי והמפתחת של שפת מחול ייחודית המתבססת על יצירת תנועה מתוך מצב של הרפיה. יצירתה מציגה פרשנות עכשווית למסורות עתיקות ומשלבת אלמנטים מתחום – ריקודי הבטן, מחול שבטי, מחול מודרני עכשווי, קונטקט אימפרוביזציה ופלדנקרייז. הקדישה שנתיים ללימודי מוסיקה ערבית באוניברסיטת בר-אילן והרחיקה עד מרוקו כדי ללמוד ממקור ראשון את הריקוד השורשי של שבטי הגנאווה והברבר. לאורלי יצירות מחול מרתקות המועלות בארץ ובעולם וזוכות להערכה רבה. לאתר אורלי פורטל

מואה נווה מדבר

מואה הוקמה במטרה ליצור משכן לתרבות של שלום. שלום בין האדם לסביבה, בין האדם לחברו, למשפחתו, לעמים ולתרבויות ולשלום הפנימי. מואה ממוקמת בערבה, בין מושב צופר וצוקים, בתוך המדבר על שביל ישראל ודרך הבשמים. מואה משתרעת על 60 דונם הכוללים בוסתן, אגם גדול, כ28 חדרי אירוח, אולם לתרגול הסדנה של 300 ממ"ר וטבע מדהים המוקף בשקט מדברי. מואה כיום בבעלותה של עמותת שיטה וחוכמה ,שפועלת ברוח הבודהיסטית הטיבטית ויש אף נזירים ותלמידים הגרים בקביעות במואה. המתחם הינו צמחוני טבעוני בלבד, ללא אלכוהול ובלי מכוניות. הנסיעה מתל אביב למואה אורכת כשעתיים וחצי-שלוש. דרך נופי מדבר מרגשים וירידות סדום.

סוגי האירוח במואה

מחירי האירוח כוללים לינה ל2 לילות, שיעורי הסדנה, הפקה וארוחות לכל השהות, אפשרות להוצאת חשבונית על השתלמות מקצועית לסדנה זו.

חדר אירוח פרטי או ל-2 נשים

בנוי מלבני אדמת המקום כולל מזגן, שירותים ומקלחת, עם מיטה זוגית או 2 מיטות יחיד.
מחיר לאישה בחדר ל2 נשים לכל השהות: 2,650 ₪
מחיר לחדר פרטי לאישה לכל השהות: 3,100 ש"ח

עדכון 24.5 חדר אחרון פרטי או לשני חברות בהנחה של 300 ש"ח למשתתפת

חדר חאן ל-3 נשים

חדר גדול ומרווח בנוי מלבני אדמת המקום כולל מזגן, שירותים ומקלחת עם 3 מיטות יחיד.
מחיר לאישה לכל השהות: 2,400 ₪

עדכון 24.5 מקום אחרון לאישה בחדר זה בהנחה של 300 ש"ח למשתתפת

חדר חאן ל-4 נשים

חדר חאן מרווח או אוהל פגודה גדול עם מחיצות מפרידות, כולל מזגן שירותים ומקלחת ומיטות נפרדות.
עלות: 2,200 ₪

החדרים מלאים

אוהל פגודה ל-5 נשים

אוהל מרווח וגדול כ 50 מ"ר עם מחיצות של וילונות, ממוזג עם מקלחת ושירותים, עם מיטה 5 מיטות יחיד חלקן עם מחיצות.
מחיר לאישה לכל השהות: 1,900 ₪

עדכון 24.5 שני מקומות אחרונים בהנחה של 300 ש"ח למשתתפת

תמונות מסדנאות קודמות

הרשמה לסדנה בהמשך העמוד

תנאי רישום ותשלום

המחיר כולל מע"מ אם את צריכה חשבונית לסדנה מקצועית אנא בקשי זאת לפני התשלום.
לרישום הסדנה יש ללחוץ על טופס ההרשמה ולמלא אותו. אם יש הערות או שאלות, את מוזמנת לכתוב בסוף הטופס ואנו נחזור אליך עם תשובות במייל.
לאחר הרישום לסדנה, ישלח לך מייל עם לינק לתשלום עם אפשרות ל-4 תשלומים ללא ריבית, חודש לקראת הסדנה אפשרי רק בשני תשלומים בלבד.
מקומכן ישמר ל-5 ימים עד התשלום.

עד שלושה שבועות לפני הסדנה חיוב של דמי הרישום על סך 150 ₪,
בין שלושה שבועות עד שבוע לפני הסדנה חיוב של דמי הרישום ומקדמה, על סך 450 ₪,
משבוע ועד יומיים לפני הסדנה חיוב של 600 ₪,
יומיים לפני הסדנה תשלום מלא של כל הסכום לסדנה,
אפשרות מציאת משתתפת במקומך (אחריות על המבטלת )בכל עת.

טופס הרשמה

סדנת נשים ב"מואה נווה מדבר" בערבה

1-3 ליוני – חמישי עד שבת

אנא מלאי את הפרטים ואנו ניצור איתך קשר בהתאם לפניות החדרים ונשלח לך לינק לביצוע התשלום.
אפשרות לתשלום עד 4 תשלומים, שימי לב שטופס ההרשמה אינו משריין את מקומך. רק לאחר התשלום מקומך ישוריין סופית. תודה.
על כל משתתפת  למלא טופס הרשמה בנפרד.